Herman, herman...

Stasa  

član od: 17.3.2002

sporočila: 299

tema odprta - 16. sep 2003 22:34 | ogledi: 3.225 | odgovori: 17

Sedaj mi je jasno, zakaj sem včasih precej dni morala čakati na tvoj odgovor... Alois baje dnevno dobiva veliko mailov in se ne more ukvarjati izključno s tabo, a ne?

Temo je spremenil(a) Stasa dne 3. jun 2013 3:40

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

17. sep 2003 9:01

Staša, saj vem, da je to namenjeno Hermanu...ampak... Ker sem zelo "firbčen" človek, sem takoj, ko sem prebrala tvoje sporočilo, da si Aloisa (že prej sem se spraševala, kdo je to) našla na internetu, to poskusila tudi jaz - super stran, z zanimivo vsebino!!! Priporočam ogled tudi ostalim. Hvala za informacijo! LP LIPA

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. sep 2003 10:38

Stasa, Sama imam ze dolgo casa obcutek da g. Herman v svojih postih ne razmislja, ampak samo slepo prodaja tuje ideje. Ceprav tebe ne moti, da je skopiral tvoj post, se meni osebno zdi to nesramnost brez primere. To ni citiranje, ampak je izdajanje za nekoga drugega. Verjamem da bi tudi na temu forumu enako odgovorila, vendar nisi. lp, R.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

17. sep 2003 11:45

Jaz ravno nisem imela občutka, da g. Herman prodaja tuje ideje. Pa vendar. Fasciniralo me je znanje oz. podatki obeh, tako Hermana kot Staše, čeprav sta oba črpala iz različnih virov. Ampak, da nas je g. Herman tako vlekel za nos ne nek način, da nam je posredoval tuje izkušnje, če to sploh so....in kopiral Stašine poste, ko se je obračal na Aloisa ,ker verjetno tudi sam ni verjel oz. ima enake pomisleke kot mi vsi ostali, saj ne vem kaj naj še napišem. Sem brez besed. Tudi če namen ni bil slab, ni lepo! Tako se ne dela! Pričakujem pa Hermanovo pojasnilo in opravičilo najprej Staši potem pa še nam vsem!

damjana1  

član od: 17.10.2002

sporočila: 28

17. sep 2003 12:00

Staša, če prav vidim (res pa sem pogledala zelooooo na hitro) je na tistem forumu celo vprašanje o "zdravisoli", o kateri ste kar živahno tudi nekje debatirali. Sem skoraj dobila občutek da je tale Herman malo obseden z vami :)). Skratka - nekdo ima veliko preveč časa, vsaka pa čast gospdu za izvirnost, ni kaj (meni v milijon letih ne bi kaj takega padlo na pamet, najbrž sem neumna da je kaj) Saj po njegovih odgovorih menda ni bilo veliko ljudi, ki bi ga resno jemali.

romi  

član od: 2.8.2002

sporočila: 27

17. sep 2003 12:47

Glede na vse razprave zadnjih tednov bi rekla, da imata in Herman in Staša precej časa, da se s tem ukvarjata in pišeta poste po vseh forumih. Pa lep dan vsem skupaj. Romana

damjana1  

član od: 17.10.2002

sporočila: 28

17. sep 2003 13:27

Nisem mislila zaradi njunega debatriranja tukaj, Romana, mislila sem da ima Hetero precej časa glede na to, da je vso debato prekopiral v neki drugi forum, pa ne samo to, še za neko čisto tretjo debato gre iz nekega čisto tretjega foruma. Ne gre za "čas" porabljen za debato, ampak čas, ki ga rabiš, da kaj takega sploh potuhtaš. Sicer pa je meni všeč če kdo oporeka, saj to pomeni, da zna(mo) pomisliti z lastno glavo in ne verjamem na prvo besedo čisto vsemu kar nekdo tako vneto razlaga. Se strinjam s Stašo, ko je hotela kakšno znanstveno razlago, da ji ni zadostovala samo huda vnema razlagalca.

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

17. sep 2003 15:05

Staša, Pod katerim naslovom v Forumu: Moj uspeh lahko najdem te članke? LP

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

17. sep 2003 15:12

Ups, sem že našla. Hvala vseeno. LP

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. sep 2003 11:07

HERMAN. KJE SI???????????????

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

23. sep 2003 10:28

Herman, Herman... Kar malo zaboli, ko te požeruhi razkrinkajo, ane? Bravo, Stasa... Ce bom kdaj potrebovala nasvet v zvezi s prehrano, se gotovo obrnem NATE. lp Dana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti