Šivanje s križci

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

tema odprta - 3. maj 2010 22:40 | ogledi: 18.711 | odgovori: 14

Pozdravljeni!

Zelo redko se sama oglasim, vas pa zato bolj redno berem,vendar ko človek potrebuje pomoč, se pač oglasi , kajne?

Drage moje in moji, ima mogoče kdo vzorec čebelice Maje in (ali) Vilija za šivanje s križci(kot smo to počeli včasih v šoli), strašno rada bi dobila kaj na temo o čebelicah, da bi izvezla prtičke in en malo večji namizni prt za darilo. Če kdo ima naj mi pošlje na zp naslov, pa mu pošljem kuverto z znamko, da bi mi lahko poslal vzorce. Hvala

Črnica

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

4. maj 2010 23:01

Sweetie, rebecca in majamarko najlepša hvala za vašo pomoč,super ste sem navdušena, jupi. Črnica

peter71  

član od: 22.6.2010

sporočila: 1

22. jun 2010 22:40

Pozdravljene! Sem prvič tukaj zato bi vas prosil,če bi mi lahko posredovale kakšen link za šivanje s križci.Bi lahko prosim? Iščem pa:vrtnice,živali,rože,delfine nekaj kar je bol enostavno, V naprej hvala! lp peter71

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

23. jun 2010 3:17

Kar nekaj se najde na www.dmc.com tudi za zacetnike Jerneja USA

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

23. jun 2010 5:36

Namig za pomoč pri prerisovanju vzorčkov interneta (in sploh gledanju malih sličic, branju drobne pisave ...) :  če so  premajhni, povečajte zoom.   Ali desno spodaj, kjer je lupica s + in zraven 100%,  ali pa greste na wiew (pogled) in tam izberete zoom (povečavo).

Cila

fotografka  

član od: 1.6.2010

sporočila: 68

6. nov 2011 23:42

Da malo obudim temo...

moj oče išče načrte za šivanje s križci za namizne prte (pravokotne). Predvsem kak bolj bogat motiv, kak božični...

Načrt v neki takšni obliki, kot je tu primer rumene rože     http://www.artsanddesigns.com/cgi-bin/manageDownloads.pl?ca

 

Če ima kdo v papirni obliki bi bila tudi vesela, če bi se oglasili in bi se zmenili za kakšno fotokopijo.

 

Hvaležna bom jaz (in seveda tudi on). :)

 

fotografka

fotografka  

član od: 1.6.2010

sporočila: 68

7. nov 2011 22:25

Atina, hvala za link, čeprav za 1x nisem našla nič uporabnega. Na linku so kot nekakšne slike, ki nastanejo, jaz pa iščem samo vzorec za na prt.

No, mogoče sem kaj spregledala...

Ima mogoče kdo kaj takšnega doma iz kakšnih revij?

fotografka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti