Povišan holestorol

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

3. maj 2010 11:20

Moj dober prijatelj, športnik od glave do pet, s precej zdravo prehrano, ima težave s holesterolom. Nihče ni mogel verjeti, ko je povedal, da ga ima oz. ga je imel več kot 8! Zadeva se je vlekla in vlekla, bil je na dieti bla bla bla - brez resnega učinka. Potem je v 3 mesecih rednega jemanja domačih čemaževih kapljic zadevo neverjetno spravil na praktično normalo. strelka

sensia  

član od: 17.4.2009

sporočila: 98

3. maj 2010 16:53

TUMAAVGUST imaš ZS pošto.lp sensia

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

3. maj 2010 21:06

Strelka, kako se pa naredijo domače čemaževe kapljice? Je možno dobiti recept? regina

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

3. maj 2010 21:45

Vidim, da je kar nekaj povpraševanja po teh kapljicah. Sama ne vem, kako se te kapljice dela (na srečo je moj holesterol na spodnji meji normale, tako da me moji hecajo, da bom morala kakšno ocvirkovo dieto udarit, da me ne bo pobralo:) Lahko pa vprašam, ampak ne vem, kako hitro bom prišla do odgovora, ker je dotični prijatelj trenutno odsoten. strelka

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

3. maj 2010 21:54

Se priporočam za recept. Vseeno kdaj. Meni sicer zdravila znižajo holesterol, ampak ker se mi pojavijo močni stranski učinki, jih ne smem uživati. regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti