Voščilo za 1. maj

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. maj 2011 11:01

Z vsem srcem se pridruzujem tej skupini enako mislecih in se spomnjam dobrih, starih casov, ko smo krasili balkone s smrecjem in zastavicami, godba na pihala pa nam je veselo igrala s TAM-ovega tovornjaka

Nena-morje

neznan uporabnik

1. maj 2011 11:26

Najvišje davke mamo v Evropi, če ne celo na svetu in nimamo denarja. Drhal pokvarjena oblastna. Ljudje so jim pred nosom lačni. Delajo pošteno pa ne dobijo plač. SRAMOTA OD SRAMOTE. Oni pa ponavlja, ko navita budilka,da ni krize. Tak bi ga na goflo pa vse ostale poleg. Vse možno sem predvideval ob osamosvojitvi, tega,da bomo pa tako daleč padli pa niti v najhujšem scenariju ne.

 

Rajši bi šel nazaj 30 let pa živel brez vseh novodobnih zadev kot, da gledam vsak dan bedo po tv, na ulicah. Vlada pa vsi, ki so v politiki se pa petelinijo. Ma marš.

 

Grozno sem slabe volje,ko o tem razmišljam.

 

ŽIVELA SVOBODA IN BLAGINJA LJUDSTVA!!!

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. maj 2011 16:00

Mi smo danes bili na enem pohodu, jutri na drugega, tradicionalnega. Malo druženja, malo pesmi, malo spominov ...

 

Kot je pred letom dni zapisala proxima, Proletarci vseh dežel, zdržite!

 

Mamamia

mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. maj 2011 16:05

Ponovno se z vsem srcem pridružujem voščilu.

Hkrati opozarjam, da je danes tudi Mednarodni dan gverilskega sajenja sončnic  (http://en.wikipedia.org/wiki/Guerrilla_gardening#Inte) - jaz sem svojo kilco ze raztresla okrog, najbrz se pa kak dan zamude tudi ne pozna.

lp, proxima

neznan uporabnik

1. maj 2011 16:09

Jaz sem pa itak celo leto sončnica. Pa se ne bom tresel okol. Bom pa poskrbel,da se bo kaj streslo. Mislim,bom posadil kaj. Samo ne vem kje? Bom že zgruntal.

 

Joj, kaj dežuje v mb ponovno pa grmi.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Mygrace

sporočila: 6506

30. apr 2012 22:33

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. maj 2012 7:20

Tistim, ki iščejo zaposlitev, da vztrajajo. Tistim, ki zaposlitev imamo, da naredimo najbolje iz tega, kar pač imamo.

Vendelina jr.

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

1. maj 2012 8:28

Naj bo pošteno nagrajenega dela, pridnih glav in rok, ki bodo zanj poprijele toliko, kot je danes sončka na nebu.

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti