Prodam chi 4 life

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

tema odprta - 26. apr 2010 7:11 | ogledi: 12.493 | odgovori: 5

Morda bi koga zanimal masažni aparat za boljšo prekrvavitev in energijo CHI 4 LIFE. Nabavila sem ga leta 2005 po ceni 150 000 sit, če sem prav izračunala, bi to bilo ca 550 € - prodala bi ga po polovični ceni oz. po dogovoru. Prosim za sporočila na zasebno pošto. Lep pozdrav

Dušanka

Temo je spremenil(a) DUŠANKA dne 26. apr 2010 20:51

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

26. apr 2010 7:18

Pozdravljena. Upam, da ne zameriš, ker skačem v temo, sam si se mi zdi, da si se pri sitih malo zmotila. V mislih si imela 150.000 sit in ne 1500. http://basti.moj-album.com/

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

26. apr 2010 20:53

Joj Basti, seveda, hvala za opozorilo - sem že popravila.

Dušanka

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

10. avg 2010 7:14

Ponovno odpiram, morda bi se kdo našel, ki ga želi imeti. Lep pozdrav!

Dušanka

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

10. avg 2010 7:31

Tudi jaz ga imam doma - bolj za nabiranje prahu. Ima kdo vsaj kakšno pozitivno izkušnjo z njim. Vsaj nekaj vzpodbudnih bi rada! Enostavno se mi ne ljubi stati ali sedeti gor. Sory Dušanka, tole ni prav reklama zate - želim ti dober posel, kljub vsemu. LP Veronika

lubica1  

član od: 12.11.2010

sporočila: 1

28. dec 2011 18:29

Pozdravljene dame!

 

Če bi vedele, kako je ok aparat katerega imate, bi ga redno uporabljale po 10 minut na dan in ne bi odlašale. aparat ne le da spodbuja cirkulacijo, krepi mišice, pomaga pri toplenju celulita, oblikuje telo, deluje tudi anti sresno.

Potem pa še to če imate tega pravega ima notri še magnet kateri deluje tudi če ne uklopite masdaže ampak le sedite, deluje do 30 cm visoko protibolečinsko al kolena, kolki, roke, sklepi, super skratka....Če sedite gor jača tudi ritmne mišice, če ne telovadite veliko. Ženske katere nimate rednega sexa pa tudi stimulira g točko....

Uporabljati ga ni priporočljivo po operacijah vsaj 3 mesece, če imate zaklopko srcčno spodbijevalnik, treba s eposvetova z dr., ko je menstruacija tudi ni priporočljivo.Pa zelo dobro je preden se začnete masirat da se spije vsaj 2 dcl vode pa še po 2 dcl.Na vašem mestu ga ne bi prodajla moj nasvet, ampak ga uporabljala rezultati bodo   kmalu vidni pa tudi mišice   na nogah če boste stale se bodo čutile.....:))) Preverjeno.....ali pa vsak dan na sprehod 10.000 korakov pa je kot 10 minut stati na aparatu...Seveda ste gor lahko tudi do 3x po 10 minut , npr sedet 10, stat 10, pa še lezat 10.....se da stiropor podloge pa se lezi....noro  ...ne obupat ampak uporabljat....Sama sem jih prodajala svoje čase, reference so odlične. stranke zadovoljne bile....

lubica1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti