Študijski projekt: klasično vs. spletno nakupovanje

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

23. apr 2010 15:33

če bi šlo speltno nakupovanje tako počasi, kot deluje ta anketa, bi vsi ponudniku propadli - mislim , da je to malce huda preizkušnja za blagohotne anketirance, ker sem začela izgubljati živce, preden sem prišla do polovice (in vse skupaj je trajalo veliiiiiiiiiko več kot 15 minut). A je še kdo, ki se ne more znebiti vtisa, da Mimovrste sponzorira tole anketo? Bi bilo prav, da se to napiše na začetku, ne? Lep pozdrav, Sonja

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

23. apr 2010 21:44

Anketa rešena, ni bilo tako hudo, samo računalnik mi ful počas dela.lp syu

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

24. apr 2010 9:50

Hvala vsem, ki ste izpolnili anketo. Nola, se opravičujem za jezikovno napako, ampak tako je, če imaš nekaj v glavi in ne gre ven. Bom se poskušal odvadit reševanja anket in uvest izpolnjevanje. Anketa sama v osnovi ne traja več kot 15 minut, je pa res, da dela občasno zelo počasi, kar pa nismo ugotovili še čist zakaj. Tisti, ki ste reševali dlje, ste verjetno zaradi tega razloga. Glede očitkov o Mimovrste, pa vam lahko zagotovim, da te ankete ne financira nihče. Če bi jo kdo financiral, je sigurno ne bi promoviral preko forumov. Anketa je neodvisna, delamo študentje, res pa je, da delamo za konkretno podjetje, ki pa v tem primeru ostane skrito. Glede končnega rezultata je tako. Končni dokument bo zaradi številnih podatkov v večji meri poslovna skrivnost, zato kaj več kot kakšen osnovni podatek ne bom mogel dat. Vam pa obljubim da se oglasim in vam povem nekaj najbolj zanimivih rezultatov. Hvala še enkrat vsem, ki ste izpolnili anketo in vsem, ki jo mogoče še boste. LP, Luka fresher

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti