Študijski projekt: klasično vs. spletno nakupovanje

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

tema odprta - 22. apr 2010 20:03 | ogledi: 2.087 | odgovori: 13

Pozdravljeni kulinarični užitkarji!

Verjamem, da ko zagledate temo z naslovom študijski projekt, že natančno veste, kdo se spet oglaša. Ne morem si kaj, da se ne bi obrnil tudi na vas, saj sem imel še vedno dobre izkušnje, poleg tega pa tako kot vedno potrebujem različne profile uporabnikov, zato je tudi ta forum kot nalašč za novo raziskavo.

Tokratna tema je "klasično in spletno nakupovanje" - aktualno in zaniivo kot ponavadi, zato verjamem, da ne bo večjih težav z reševanjem. Je pa tokrat anketa nekoliko bolj obsežna, zato vas že vnaprej prosim, da v kolikor ste si pripravljeni vzeti čas, anketo res rešite do konca.

Anketa je popolnoma anonimna in traja do 15 minut.

Gre za projekt, ki ga pripravljamo pri predmetu Strateški management na Ekonomski fakulteti in katerega končni produkt bo nova strategija za izbrano podjetje.

Povezava do ankete:

Anketa zaključena!

Še eno opozorilo. Včasih zadeva deluje malo bolj počasi, zato vas prosim da v tistih trenutkih še malo bolj potrpite :)

Hvala vsem za pripravljenost za sodelovanje.

LP,

Luka

fresher

Temo je spremenil(a) fresher dne 28. apr 2010 18:57

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. apr 2010 21:50

*ebiga fresher, res ti je dolga!

ežoj

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

22. apr 2010 21:54

kako prav imas, ezoj! Sem prisla do polovice, pa me je ven vrglo  ...

Nena-morje

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

22. apr 2010 21:55

Jao,tole je pa bila cela Odijada. Malo popravi tistih 15min,je bilo kar veliko več. anaeva

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

22. apr 2010 22:15

Dolgo, predolgo... pa vseeno izpolnjeno. Barbra

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. apr 2010 23:48

fresher je napisal/a:
Pozdravljeni kulinarični užitkarji!Verjamem, da ko zagledate temo z naslovom študijski projekt, že natančno veste, kdo se spet oglaša. Ne morem si kaj, da se ne bi obrnil tudi na vas, saj sem imel še vedno dobre izkušnje, poleg tega pa tako kot vedno potrebujem različne profile uporabnikov, zato je tudi ta forum kot nalašč za novo raziskavo.Tokratna tema je "klasično in spletno nakupovanje" - aktualno in zaniivo kot ponavadi, zato verjamem, da ne bo večjih težav z reševanjem. Je pa tokrat anketa nekoliko bolj obsežna, zato vas že vnaprej prosim, da v kolikor ste si pripravljeni vzeti čas, anketo res rešite do konca.Anketa je popolnoma anonimna in traja do 15 minut.Gre za projekt, ki ga pripravljamo pri predmetu Strateški management na Ekonomski fakulteti in katerega končni produkt bo nova strategija za izbrano podjetje.Povezava do ankete:http://anketa.klukec.net/index.php?sid=79867〈=slŠe eno opozorilo. Včasih zadeva deluje malo bolj počasi, zato vas prosim da v tistih trenutkih še malo bolj potrpite :)Hvala vsem za pripravljenost za sodelovanje.LP,Lukafresher

Veš kaj Luka -Fresher z veseljem bom izpolnila vprašanja ampak šele takrat, ko boš popravil tisto nesrečno reševanje.

Saj bi en bodoči intelektualec, pa četudi  ekonomist, moral vendarle dojeti, da rešujemo utopljence, probleme in sesirjene omake, ankete pa izpolnjujemo.

nola

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

23. apr 2010 0:03

Izpolnjena, 12min :)

Pitončica

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

23. apr 2010 0:40

Uff, več kot 20 min; očitno preveč kupujem preko neta ali pa so vprašanja preveč splošna.

Vsekakor pa bi bilo lepo, če bi avtorji takih anket na koncu objavili tudi izdelek oz. rezultat ali vsaj povzetek.

Nasja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. apr 2010 9:23

nola je napisal/a:

Veš kaj Luka -Fresher z veseljem bom izpolnila vprašanja ampak šele takrat, ko boš popravil tisto nesrečno reševanje.

Saj bi en bodoči intelektualec, pa četudi  ekonomist, moral vendarle dojeti, da rešujemo utopljence, probleme in sesirjene omake, ankete pa izpolnjujemo.

nola

ežoj

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

23. apr 2010 9:44

Poslano 5min. banana130

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

23. apr 2010 12:10

Pa saj ni tako hudo, smo imeli tule gor že daljše in bolj komplicirane, pa smo jim ustregli in poslali izpolnjene ankete, kajne? Skratka, poslano - 10 min Veliko uspeha pri izdelavi sem. naloge! Lp! Moycaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti