Kinder jajčka

Attems  

član od: 29.8.2008

sporočila: 13

tema odprta - 19. apr 2010 14:32 | ogledi: 6.153 | odgovori: 9

Zdravo, a imate kakšne igračke iz jajčk odveč?

Moj sosed zbira Smrkce iz kinder jajčk, ki so jih že odstranili iz trgovin...

Potrebuje še tistega z pojštrom in vodnjakom.

Je že čisto obupan, ker jih sedaj ni več v trgovinah:)

Hvala, če boste pobrskali doma.

Tudi menjamo!

LP Barbara

Attems

ananasovka  

član od: 20.4.2010

sporočila: 3

20. apr 2010 14:21

Zdravo Tudi jaz zbiram te smrkce in jih imam do zdaj 5. Pa enega za menjat. Kako to, da jih ni več v trgovinah? Pri nas so še vedno! Saj so jih komaj dobro začeli prodajati. Če ste pripravljeni menjat, super, sem za. Pa tudi odkupim lahko kakšnega, če jih imate odveč. S kupovanjem namreč nimam preveč sreče in le sem in tja dobim smrkca.

Attems  

član od: 29.8.2008

sporočila: 13

21. apr 2010 11:57

Pri nas so že hipoti. Zdaj sem jih pravkar nekaj menjala, tako, da rabim šr unga s pojštrom. Tele jajčke pa sem naštudirala. Ne sme ružit:) Attems

strd  

član od: 21.4.2010

sporočila: 2

21. apr 2010 12:34

Dajte no... Jaz svojih otrok že ne bi spodbujal k zbiranju takih traparij. strd

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

22. apr 2010 11:02

Kakšno naključje, ravno včeraj sem pospravljala te igračke, ker jih bom poslala prijatelju v Skandinavijo, ki zavzeto zbira te figurice. Na žalost pa nobenega smrkca nimam. :( Bom povprašala naokoli. V kolikor pa imate igračke iz Kinder jajčke in jih nameravate zavreči, pa mi jih lahko pošljete, da jih posredujem naprej. Tudi papirčki iz jajčk so dobrodošli. Tudi ti se zbirajo. Sicer, pa raje vidim, da se moj otrok ukvarja z nekim zbirateljstvom (razglednice, prtički, znamke, figurice,...), kot pa da sedi pred TV in računalnikom. Trenutno otroci zbirajo albume Fifa2010 in lep je pogled na otroke na ulici, v popoldanskem varstvu v šoli, ki zavzeto menjajo... :) paulinne

Attems  

član od: 29.8.2008

sporočila: 13

22. apr 2010 20:43

strd je napisal/a:
Dajte no... Jaz svojih otrok že ne bi spodbujal k zbiranju takih traparij. strd
Tele ''traparije'' so tam nekje, ko so otroci pri koncu pubertete tudi nekaj vredne... Attems

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

26. apr 2010 10:07

mi še jih imamo eno škatlo teh igrač, skoraj polnoletne bodo. ta lepše smo včasih celo na posebne poličke lepili in na zid dali, pa so žal ostale tam kjer smo prej živeli,.... klavdija

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

26. apr 2010 10:41

Svojima otrokoma občasno kupim tole "sladko presenečenje". Figurice imata najprej razstavljene, potem pa jih dasta v eno lično škatlo in jih občasno občudujeta in se hihitata zraven.

Leta 1986 sem prvič jedla kinder jajčko, ki mi jo je oče kupil v Avstriji (takrat je bilo prvič in potem dolgo, dolgo spet ne). In v tistih časih je marsikdo prvič videl to takoimenovano čudo: okrog čokolada, znotraj pa igračka. To figurico imam posebej shranjeno in sem šele kasneje sem ugotovila, da je to bila  maskota Mehike, ki je takrat priredila svetovno prvenstvo v nogometu. To je ta "striček", ki mi je drag spomin na svojo prvo izkušnjo s kinder jajčko:

Pique mexico 86.jpg

pi.kica  

član od: 19.8.2007

sporočila: 75

26. apr 2010 22:54

Danes sem v Hoferju videla, da še vedno prodajajo serijo s Smrkci. Pri blagajni, poleg odlagalnega traku. Hofer Moste Lj.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti