Hotel donat all inclusive zadar borik vaša mnenja?

tema je zaklenjena

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

tema odprta - 12. apr 2010 8:35 | ogledi: 14.333 | odgovori: 15

Lep pozdrav vsem.

Že velikokrat ste mi pomagali z vašimi nasveti in upam, da mi bosze tudi tokrat. Za poletni dopust se odločamo za hotel Donat v Zadru. Ste že bili morda tam in kakšne so vaše izkušnje?

Hvala , pozdravček.

simonkaaa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. apr 2010 9:00

Sem šla "štosa radi" pogledat to silno zadevščino - ker v resnici mi nikoli ni bilo jasno, zakaj je treba za odločitev o dopustu spraševati maso nepoznanih ljudi, ki se jim še face ne pozna, zakaj človek preprosto ne sprejem odgovornosti za svoje odločitve, narejene na temelju tega, da pogledaš nekaj fotk, filmčkov in zapisov in se pustiš presenetiti v katerokoli smer. A je bolj komot verjeti neznanim ljudem kot lastnemu mnenju? Anyway, poguglala ta famozni hotel (spomnim se lokacije, ker sem bila tam enkrat na počitnicah v otroštvu) in je ven padlo tudi eno mnenje z enega drugega foruma, kjer je pisalo, da je hrana okej, plaža tudi.....da so lučke bile v olinkluziv, medtem ko je bilo treba pa kornete doplačati.....Ajoj. Hja, tako ti gre to: All inclusive je koncept za nezahtevne goste, ki se jim vse nosi k ustom in potem tudi od riti odnaša, ki bog-ne-daj, da bi kaj po svoje pogledali in ki se želijo na počitnicah osvoboditi tudi svojih otrok in jih z veseljem posojajo animatorjem ob bazenih in potem je največja dopustna drama to, ko je treba doplačati za kornet in kaj se to pravi, a nismo plačali all inclusive? Zdaj, če spadaš v tako kategorijo ljudi, potem vzami all inclusive. Najprej v treh zvezdicah, potem naslednjič v štirih in potem za jagodo na torti še all inclusive v kakšni grški resortni varianti. Slejkoprej tam, če ne prej, vsak ukapira, da je mnogo mnogo mnogo bolj zanimivo za vse v družini, če se gre na kak izlet in se raziskuje kraj (Zadar je zanimiv), otok, arhipelag, kot pa da po cele dneve visi v resortu in ima tisto zapestnico, ki pušča svojo neposončeno sled na roki še dolgo po tem, ko so se ljudje že vrnili s počitnic. Vendelina jr.

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

12. apr 2010 9:58

Hvala obema sploh lizzie, vendelina jr. mi je zlo žal da imaš takšno mnenje o all inclusive, dejstvo je da kjerkoli si če si le zadovoljen s seboj ti je vsepovsod lepo , če te strežejo al pa ne. Pa pozdravček simonkaaa

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

12. apr 2010 11:22

Simonkaaa, mi smo bili v tem hotelu enkrat in to pred nekaj leti, potem smo "prešaltali" na hotel zraven- Funimation Borik hotel, kamor zdaj hodimo vsako leto, če se le da. Zadar nam je namreč zelo všeč, pa še ene družinske prijatelje imamo tam, tako da smo bili že tudi enkrat za 1. november in enkrat v prvomajskih praznikih. No, nam all inclusive varianta ustreza, zdaj, če to pomeni, da smo nezahtevni gostje, ok, pa smo. Kar se tiče Donata: kolikor se spominjam, je bila cena zelo ugodna in za to ceno vsekakor dobiš dovolj. Hotel ima zadosti velik zunanji bazen, nekaj metrov stran je že morje, borov gozdiček,betonirana plaža, še nekaj metrov stran pa peščena plaža (če vam to ustreza, nam da). Julija in avgusta je verjetno večja gneča, mi smo bili prav v Donatu junija in je bilo ravno prav. Hrane je dovolj in je okusna. Mi smo tudi kdaj izpustili kak obrok in se šli v mesto potepat ali kaj podobnega. Do Zadra tudi vozi turistični vlakec, tako da ni treba z avtom. Ob večerih je bila vedno ali kakšna živa glazba on bazenu na terasi ali pa tudi kakšna manjša "predstava" ali show. Če te zanima kaj posebej, vprašaj. Kot že rečeno, je Donat sicer soliden hotel, njihova ponudba pa je v skladu s ceno-ne pričakuj torej preveč! Pa lep dopust. lenka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. apr 2010 13:17

Glavno, Mici, da si ti en sama blaženost in razumevanje, skladnost in poetičnost itd itd Vendelina jr.

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

12. apr 2010 13:36

Ajoj, sem ga vmes že zbrisala :) Sem si rekla, morda bolje, da sem še naprej tiho :) Ampak, ker se je Vendy odzvala, sem dolžna razložiti njen zgornji post. Šlo je takole:
Vendelina jr. je napisal/a:
Sem šla "štosa radi" pogledat to silno zadevščino - ker v resnici mi nikoli ni bilo jasno, zakaj je treba za odločitev o dopustu spraševati maso nepoznanih ljudi, ki se jim še face ne pozna, zakaj človek preprosto ne sprejem odgovornosti za svoje odločitve, narejene na temelju tega, da pogledaš nekaj fotk, filmčkov in zapisov in se pustiš presenetiti v katerokoli smer. A je bolj komot verjeti neznanim ljudem kot lastnemu mnenju? Vendelina jr.
Joj Vendelina, kakšna sitnoba si! LP kuharica Mici

neznan uporabnik

12. apr 2010 13:55

In tudi "štosa radi" se nekateri nastavljajo, potem so pa užaljeni, če se kdo zaleti v njih... Semafor, baby, semafor..!! japaja

noma  

član od: 16.10.2009

sporočila: 9

12. apr 2010 13:56

Ja ampak res, zaradi njenih komentarjev sem se enkrat že odločila, da ne sodelujem več. Vsem LP noma

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. apr 2010 14:09

hm, jaz pa ravno zaradi Vendy  sodelujem, je tako zabavno ... Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

12. apr 2010 14:10

In to izničuje tisto staro reklo, da ta pameten odneha, haha hoho.... Napaka! Ker potem butlji mislijo, da imajo prav.. ups, sori, grem to napisat v une iskrice, strele, pregovore in reke japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti