Poletni tabori za otroke

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

11. apr 2010 22:12

Lani je bila hčerka že četrtič v koloniji (tako jaz imenujem poletne "tabore"). Vsako leto se odloči za drugega in tako raziskuje ter spoznava različne načine preživljanja počitnic. Bila je v Bohinju z zavodom G-rega. To so bile feneomenalne počitnice: rafting, jahanje, abzajling, s kanuji po Bohinj.jezeru, izlet, plezanje, vodni park, animacija, bogati obroki, 1animator na 5 otrok... Je bila cena tudi višja oz. najvišja kar sem jih lani videla (350eur za 5 dni) a se je splačalo našparati.Še njihov link,ker sem vrjetno kaj pozabila: http://www.g-rega.si/aktivne_pocitnice.asp Letos pa gre z našimi taborniki taborit v Trogir (gre cela family, saj smo vsi taborniki) in bo cena okoli 150eur. ATNES

tami02  

član od: 9.4.2010

sporočila: 3

13. apr 2010 9:59

Hvala vsem za odgovore!! :) Tabornike smo že izključili, zdaj se bolj nagibamo k jezikovnim taborom. Kolegica mi je povedala za tabore na Kozjanskem http://www.kozjanski-raj.si/sl-SI/Stalca Poleg ostalih aktivnosti nudijo še učenje več tujih jezikov (angleščina, nemščina, španščina, ruščina). Baje so bili lani zelo zadovoljni, ima še katera izkušnje z njimi? lep dan vsem tami02

sanjab  

član od: 14.4.2010

sporočila: 3

14. apr 2010 11:17

Pozdravljena, tami, Hčerka (8 let) je bila lani na tem taboru na Kozjanskem, bila ja navdušena... Razmišljamo, da bi jo prijavili tudi letos :) Res je, letos je bolj poudarek na jezikih in na učenju v naravi. Skupine (ca. 24 otrok) razdelijo še na manjše skupine glede na starost oz. jezik, ki se ga učijo. Največje veselje so pa stik z živalmi in spanje na seniku (eno noč)... Drugače pa spijo v skupnih prostorih skupaj s spremljevalci. Pa še cene so dokaj ugodne. lp sanjab

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

14. apr 2010 21:04

Tami02, mi smo imeli zelo dobre izkušnje s poletnim jezikovnim taborom v Dolenjskih Toplicah. Oba otroka sta bila zelo srečna, kadar sta preživljala aktivni teden v tem taboru Mojca.

Balenka

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

14. apr 2010 21:13

Ravnokar sem prečekirala prijave in ugotovila, da je še zelo malo prostih mest.

Balenka

tami02  

član od: 9.4.2010

sporočila: 3

15. apr 2010 8:19

Balenka, hvala! Bom hitro pogledala, dokler je še kaj prostih mest... tami02

mancaa  

član od: 19.4.2010

sporočila: 1

19. apr 2010 9:29

Tami02, tudi z naše strani samo pohvale za poletne tabore Guzajeva pustolovščina za otroke na Kozjanskem! Niso sicer med najcenejšimi, imajo pa veliko ekipo strokovnih spremljevalcev (pedagogi, učitelji jezikov ipd.) in pa veliko ponudbo različnih aktivnosti oz. delavnic. Preizkusili predlani in smo bili navdušeni. manca mancaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti