Izbira pomivalnega stroja

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

tema odprta - 31. mar 2010 8:55 | ogledi: 14.055 | odgovori: 40

Prosim za nasvet in sicer se odločam med pomivalnim strojem Candy in BOSCH.

Hvala

simonkaaa

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

31. mar 2010 9:10

Bosch je super. Candy - imam slabe izkušnje s pralnim strojem, kako je s pomivalnim ne vem ampak je Bosch nasploh kvalitetnejši. Sem tudi s pralnim strojem ful zadovoljna.

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

31. mar 2010 9:25

Ko sem kupovala prvi pomivalni stroj, sem poklicala na več servisov in vprašala, kateri od strojev se najmanj kvari. Ker so mi v večini odgovorili, da je to Candy, sem pač kupila pomivalni stroj te znamke - ampak, ker je bilo to pred 15 leti in stroj kliče po novemu, bom tudi jaz vesela kakšnega nasveta. Drugače pa pomivalni stroj Candy po 15-ih letih še vedno deluje, ampak je seveda bolj glasen kot novejši stroji, poleg tega se je zlomila vzmet pri vratih, tako da se grem malo bodybuilderke, ko ga odpiram in zapiram...::))) LP, M. PS: imam pa pralni stroj Bosch, star 13 let in še vedno pere in pere...:)

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

31. mar 2010 10:23

oj

Jaz imam Siemens,res da je višji cenovni razred, vendar vreden tega denarja.Če samo malo opišem je zelo varčen.sol dodaš cca 3-4 mesece odvisno kolikokrat na dan pereš,jaz enkrat na dan,zelo je tih in res dobro opere tudi posodo z vencem.če razumete kaj je to recimo od mleka.

Ni mi žal da ga imam čeprav je bil drag,sicer pa je odločitev vsakega posameznika.

lp

Simonkaa lep nakup

-pika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

31. mar 2010 14:09

Jaz imam Candy, košara se lahko zviša/zniža, tako da lahko zgoraj naložim krožnike (mama in tašča imata Bosch, to ni možno. Sploh mi je bolj všeč postavitev košar pri Candy. Zgoraj dam tako krožnike in kozarce, spodaj pa lonce.

Atina

mojcamaj  

član od: 6.2.2009

sporočila: 14

31. mar 2010 14:47

Jaz imam Bosch pa lahko krožnike zlagam tudi zgoraj. Košarica se da nastaviti po višini. Odvisno je od modela. Prej sem imela Candy sedaj pa imam Bosch in sem z enim in drugim zadovoljna. Lep nakup. MH Mojca

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

1. apr 2010 6:59

Pozdravljeni Imam pomivalni stroj Bosch že 6 leto.Pomiva vsak dan posodo.Takrat najboljši model.Ima vse fukcije se bi dalo naštevat.Je pa zelo tih komi 42 db.Prav fajn,k mam blizu sobe kuhno,da ga ponoč ne slišim ko pomiva.Ima nastavljivo zgornjo košaro.Pa tud v spodnji košari,lahko vse položiš dol nastavke za krožnike.Tako da komot,dam pomivat večje lonce in ponve itd. Siemens je tud odličn pomivalni stroj.Sem bil pr prjatlci,ga kupla že tud kakih 5 let nazaj.Dela kot urca brez problemov.Pač na kak aparat naletiš,takega imaš.Pač dan danes ni nč popolno. Lp Miele Miele

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

1. apr 2010 8:32

Za pralni stroj vem, da je najboljši BOSCH, verjetno pol tudi pomivalni. Lakica

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

1. apr 2010 15:04

Hvala vsem za odgovore, ste mi zelo pomagali. Kupila sem BOSCH in upam, da bom zadovoljna. Pozdravček simonkaaa

Yvette  

član od: 3.3.2010

sporočila: 63

1. apr 2010 15:18

CANDY je najboljši! Odlični rezultati. Yvette

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2010 15:55

Yvette je napisal/a:
CANDY je najboljši! Odlični rezultati. Yvette

 

Kakor pri kom. Pri nas doma domovinske pravice ne bosta več imela ne Candy ne Miele. Prvi stroj, že pred 30 leti, je bil Miele in je bil upuer, potem pa sta dva zapored bila tako hitro pokvarljivo blago, da je eden po neaj mesecih romal na smetišče. In je tašča še vztrajala in je kupila še tretjega te znamke, in je bil serviser non stop pri nas (si mislite, kako je na morju, ko kuhaš za osem oseb, pa stroj vsaki tretji dan crkne ??? In mi smo na dopustu posodo prali tudi dva krat na dan ...). Tako da - nikdar več.

Candy se je pri nas izkazal za povprečenega. Glasen je bil, pranje je bilo tudi tako - tako, pa kar kvaril se je, tako da naslednji gotovone bo te znamke.

 

Sama sem imela najprej bauknechta in je pral 1A, zdaj ima dokaj enostavnega whirlpoola (ker itak uporabljam samo dva programa) in je tih, pere pa enkratno, vključno s piskri in kozarci.

 

Tako kot povsod - vsak od nas ima neko svojo izkušnjo in na podlagi tega se pač odločamo. Seveda naše slabe izkušnje z omenjenimi strojine pomenijo, da bom trdila,d a so stroji tehznamk slabi. Daleč od tega. Mi smo pač imeli smolo, kot jo je kdo drug imel s katro drugo znamko.

 

Pozdrav, mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti