Izbira pomivalnega stroja

Eva Ana  

član od: 2.4.2010

sporočila: 40

7. apr 2010 14:24

Zakaj pa ne Gorenje? Boscheve in Gorenjeve pomivalne stroje namreč delajo na isti liniji (Gorenje dela tudi za Bosch) - praktično isti izdelek, samo druga nalepka, pa še domačo industrijo podpiraš ... Mi smo imeli najprej Bosch - več let povsem brez problemov, potem pa po selitvi Gorenje (vsi gospodinjski aparati) in tudi popolnoma brez problemov ... Eva Ana

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. apr 2010 14:32

No ja, kakor kdo, jaz sem se odločila, da Gorenja ne bom več kupovala, ker niti z enim izdelkom nisem bila zadovoljna.

Atina

arepnik  

član od: 26.7.2007

sporočila: 180

23. okt 2010 15:54

Lepo pozdravljeni

Tudi  jas se strinjam z Anito  ima  prav. Tudi mi smo imeli  Gorenje , že dva gorenska  pralna  stroja  smo  morali   menjat.  Predvsem  se je  kvaril  programator, črpalka,boben se je obesil tako da je moral  serviser  boben  porihtat. klicali smo ga  zaradi programatorja , na naše presenečenje je povedal da more vrtat  ker boben visi .In je vstavil  fedre. In  tudi  rja  ga je zelo rada napadala to pomeni slaba kvaliteta na ohišje pralnega stroja. Sedaj  pa imamo  pralni stroj  od Electrolux  že skoraj  10  let in smo  zadovoljni. Tudi pomivalni za posodo je odličen, ničesar ne splahnjujem, samo  tavečje  ostanke dajamo v smeti. Zelo  kvalitetno pere  posoda je  čista kot  solza. če mi ti stoji odpovedo  spet bomo kupili  isto firmo. tudi  zmzovalno omaro imamo zelo zadovolni. Hitro se jo da otajat. pa ni dobene rje  na nobenem aparatu. Moram  pa še  to  povedat  na pralnem  stroju  po tolikih  pranjih  se še ni zamenjala  guma pri  vratih.Res so nekoliko dražji  ampak je kvaliteta. Sami se prepričajte. Lp

arepnik

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

23. okt 2010 20:42

Naš Bosch gre v deveto leto brez enega samega servisa. Je tih, odlično pomije. Mami ima nekoliko novejši model in je še bolj tih. Dobrojedka

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

23. okt 2010 21:30

Vsi moji gospodinjski aparati so gorenjski razen pomivalnega stroja (matrix)in sem zadovoljna.In v vednost gorenje ne proizvaja pomivalnih strojev. mamazeljka

arepnik  

član od: 26.7.2007

sporočila: 180

7. nov 2010 19:49

V nevednost to ne  drži da gorenje ne dela pomivalnih strojev.Lp

arepnik

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

7. nov 2010 20:10

Mamazeljka

 

Če pogledaš na njihovo spletno stran ali na ogled v kakšno trgovino,boš ugotovila,da jih izdelujejo.

www.gorenje.si

kriznana

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

8. nov 2010 13:20

in kje naj bi jih izdelovali? Nekoč so se izdelovali v goreju sedaj pa jih samo prodjajo pod gorenjevo blagovno znamko. LP mamazeljka

MEGANE  

član od: 2.6.2009

sporočila: 12

8. nov 2010 13:55

Pred dobrim desetletjem so pomivalne , pralne stroje ter druge male gospodinjske aparate Gorenje izdelovali pri nas. Sedaj pa se je proizvodnja preselila po svetu. Tudi Bosheve in druge znamke ne izdelujejo v deželeh iz katerih izhajajo. Lep pozdrav. MEGANE

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

9. nov 2010 19:24

Vsi delajo vse - za vse znamke. Nekatere celo sestavljajo kar na ladjah. Lakica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti