Drugačna zdrava prehrana

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. apr 2010 17:40

Na tole ežojevo pa samo ROFL.... Vendelina jr.

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

5. apr 2010 17:44

Blanchy

pkucler  

član od: 2.1.2005

sporočila: 69

5. apr 2010 23:29

naor je napisal/a:
Pkucler, dobil si same dobre nasvete naor
S takimi nasveti, kot so mi jih dali res nebi prišel daleč. Jaz sem se osebno pogovarjal z parimi osebnimi trenerji in so mi svetovali tako, kot je potrebno in jaz sem jih upošteval in tako brez stradanja z veliko kardi-ja shujšal. Preko ZS sem se dopisoval tudi z folkom k so imel podobne težave in kako so shujšal zdravo in tiste kilograme držijo že zelo dolgo, večina se zredi nazaj, zaradi nizko kalorične diete. Sedaj vem sem podkovan z znanjem iz podoročja zdrave prehrane-dieta. Brez diete bi trajalo in trajalo. pkucler Sporočilo je spremenil(a) pkucler dne 05. 2010 23:32

pkucler  

član od: 2.1.2005

sporočila: 69

5. apr 2010 23:31

ežoj je napisal/a:

pkucler, nč verjet, še te bodo ugonobile. Zdravo se moraš prehranjevat, ni kaj, zdrava prehrana je tista s katero je človeštvo preživelo do danes. Gre nekak tako:

zajtrk: prekajena slanina ( najboljše čisto bela, če je mal pisane ne bo preveč škode ) z nekaj stroki česna, zraven domač kruh  in vse obilno zalito s kakšnim domačim sadjevcem ( če pa ni, tudi tropinovec je čist v redu ).

kosilo: najboljša ti je kakšna pečenka, po možnosti svinjska, ni ga čez pečena svinjska rebra, dober je zraven kakšen krompir, vendar mora bit masten, najboljše  če se je pekel v maščobi skupaj s rebri. Solate čisto mal, za boljšo prebavo vsaj en liter vina ( po želji belo ali rdeče, oba sta enako zdrava ).

Večerja: to ti je boljše nekaj lažjega, za boljši spanec, predlagam kakšno pečeno krvavico ali kakšne klobase, vse zaliti s nekaj pirov.

Vmes, med obroki tudi kaj zdravega, kakšen burek. Seveda moraš se tudi posladkat, pa ne, ne vem kaj komplicirat, nekaj baklav bo čist v redu. Izogibaj se zelenjavi in sadju, da se ti ne zaredijo kakšni zajedalci v črevesu.

S predlagano dieto ti garantiram dobro počutje, če pa te tudi kaj prej pobere, ti sploh ne bo žal ( saj veš, boljše kakšen let manj pa sit, kot pa več let, pa lačen ).

ežoj
Zamudil si 1.April je že mimo pkucler

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. apr 2010 7:41

pkucler, zakaj pa potem sploh sprašuješ, če že vse veš?

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. apr 2010 8:45

Ah, tulka, saj poznaš tisto, ko je človek malo slabe volje in nič se prav ne sestavi in vse deluje slabše kot je in ko ti je v osnovi vse jasno, samo svet je totalno narobe in potem je malo jezice in potem človek izkoristi svoj mesečni bonus sitnobe .... smo bili vsi kdaj take volje in zdaj je bil tak tudi naš kolega, sedaj je pa lep dan, sije sonce, vsi jemo sadje, ker si zbijamo pol kile viška (ker je mama naredila vrhunsko potico)...in tako dalje v nove zmage. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. apr 2010 9:22

In odgovor na ežoja kaže na izvrsten smisel za humor ...., to menda pride od predobre hrane ...

 

Tebi, vendy, pa en

Danes smo vsi v miru, je dalaj lama v Mariboru, Mamamia

mamamia

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

6. apr 2010 10:03

No ja, fant pač ni za hece

 

Je pa res, da je pravzaprav spraševal po idejah, kaj naj še pripravi namesto piščančjega fileja in tune ... pa je mislim da dobil samo en konkreten odgovor od mamamie.

Vse ostalo pa je bolj soljenje pameti   in tega očitno ne rabi/ne mara. Sploh če ljudje ne pišejo iz lastnih izkušenj (če je kdo od sodelujočih v debati že shujšal 35 kg, kot namerava pkucler, se seveda priklanjam in globoko opravičujem).

Nasja

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 06. 2010 10:06

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. apr 2010 10:55

Se strinjam z Vendelino jr.Pa mislim tudi sama, da ni treba sitnobe stresat na dobro misleče, ki so se trudili.Če ima človek že vse dodelano s trenerji in maserji, naj da sam nasvet še za druge, pa bo. Z dobro voljo gre vse laže, tega se premalo zavedamo.Če si jeze, tudi kile bolj počasi kopnijo. Dalajlame pa smo veseli tudi v Ljubljani. naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti