Kruh brez ogljikovih hidratov

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. jan 2015 6:45

luccka je napisal/a:

MBrando, imaš v mislih kruh ProBody, t.i. low carb kruh z visoko vsebnostjo beljakovin?
No verjetno je podobna stvar in prejšnjii teden sem ga imela možnost poskusiti. Kot velika ljubiteljica kruha lahko rečem, da tega sploh ne bi smeli imenovati kruh, saj ni niti K od kruha. 

OH gor ali dol, vsi se jih želimo izogibati, ampak vseeno si kupi raje eno majhno ajdovo žemljico, mislim, da ne tehta niti 50 g. Pojej jo z užitkom in si boš zagotovo naredil več koristi kot z žvečenjem tiste lepljive kepe semen.



luccka



JAAAA, točno tegale sem mislil. A da vam je tako  in !! Ker glede na prebrano in sestavine mi deluje sila zanimivo. Je pa res, kot je že nekdo omenil glede okusov, da bi morda meni drugače teknil. Sam nisem že kakšno leto jedel kruha, tako da sem morda že pozabil okus pravega kruha 
Drugače je itak tisti najbolj clean kruh v prodaji v BP CENTRU in LUŠTU v restavraciji FLORIJAN; delan pa je iz indijskega tropotca. Je pa siiiiila težek in marsikdo podleže par kosom tegale kruha z biftekom in domačim maslom na kilo. Moras postopoma.

Ja hvala lepa na izkušnji. Še obstajajo ljudje kateri dejansko odgovorijo na zastavljeno vparašnje in NE STRESAJO modrosti sveta in izrazov iz slovarja. Pje
No, sam sedaj ne bom običnega kruha nabavil, bom pa premislil ali bom dal temu PROBODY priložnost!
In še enkrat hvala lepa 

 

elaphus: Je to sploh predlog? Brez šnicla mi živeti ni

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. jan 2015 11:06

MBrando je napisal/a:

elaphus: Je to sploh predlog? Brez šnicla mi živeti ni

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Hja, to niti ni predlog, ampak bolj ugotovitev. Približno toliko beljakovin ima meso in če so še OH znižani, to torej ni več kruh, ampak nekakšen približek mesu. In se mi zdi, da je veliko bolje jesti meso, kot pa takšnole umetno skrpucalo. Da pa okus ne more biti kaj brbončicam prijetnega, si pa tudi lahko mislim. Lahko pa, da se motim .

lp

cervus

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

18. jan 2015 11:25

Verjetno bo približno enak učinek, kot če si bi putr namazal na polnomastno skuto z lanom/ovsenimi kosmiči :P

Life is war against boredom~

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

19. jan 2015 7:48

MBrando je napisal/a:

No, sam sedaj ne bom običnega kruha nabavil, bom pa premislil ali bom dal temu PROBODY priložnost!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Meni osebno je pa ta kruh (občasno ga kupim) zelo dober ... ...

Mayisa

nallis  

član od: 5.2.2011

sporočila: 59

20. jan 2015 17:19

Kaj pa oopsie kruh? OH so verjetno samo v sirnem namazu,ki ga dodaš poleg jajc in pecilnega praška.Samo meni ta kruh ni dober, nekateri pa ga naravnost obožujejo.

nallis

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. jan 2015 7:40

nallis je napisal/a:

Kaj pa oopsie kruh? OH so verjetno samo v sirnem namazu,ki ga dodaš poleg jajc in pecilnega praška.Samo meni ta kruh ni dober, nekateri pa ga naravnost obožujejo.



nallis



Za tegale pa RES prvič slišim . Očitno so še skrivnosti, tako daljne, kot je naše vesolje 
Hvala bogu se vračata moja  agenta; Fox in Scully  , pri čemer bomo končno ugotovili kako in kaj

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. jan 2015 10:56

Kruh brez ogljikovih hidratov in zrezek brez beljakovin. Se ve, kdo bi rekel tole.

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. jan 2015 15:06

Pa kava brez kofeina, pivo brez alkohola, ok, hvala bogu, da lahko izbiramo, a zame kava brez kofeina ni ok, je raje sploh ne pijem. Itd. moje mnenje o hrani brez...

 

naor

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

21. jan 2015 16:44

Jaz vedno pravim: "Raje malo pa tisto dobro in z užitkom." Nekaj na pol, z manj sladkorja, maščob...holesterola. Zeme, ne hvala.

LP, Saša

Mir in dobro!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti