Bradavice na stopalu "peti"

jakička  

član od: 19.6.2007

sporočila: 24

23. mar 2010 12:51

Še moja izkušnja (uspešnega) zdravljenja bradavic pri 3-letnem sinu: homeopatske kapljice, ki sem jih naročila kar po internetu. Kapljice jemlje kakih 10 dni, pa se bradavice že "sušijo". Lep pozdrav! jakička

karmenka  

član od: 17.7.2007

sporočila: 69

5. apr 2010 21:07

Sem iskala prav to temo! Na sredincu desne noge se mi je pojavila tvorba, ki je postala že skoraj gnojna ( debela rumena koža na blazinici), na določenih delih trda, pa precej boleča. Se pa trde boleče tvorbe pojavljajo tudi na kazalcu in ena že na palcu iste noge. Zjutraj, ko se obujem, rabim kako uro, da bolečina malo pojenja in da lahko grem v službo. Po vaših zapisih sodeč bi lahko šlo za bradavice. Poskušala sem že z ognjičevim mazilom, pa ni bilo nič bolje. Če še česen ne bo pomagal, bom primorana obiskati zdravnika. Javim, kako se bo odvijalo! LP K karmenka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. apr 2010 21:15

Kupi tisto rumeno tinkturo, mislim da jo prodaja Dr. Scholls. Parkrat namažeš in vse izgine.

Odkar hodim na več ali manj redne obiske k pedikerki, nimam več težav s tem....

Vanja

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

7. apr 2010 22:25

Navadna kreda za po tabli pisat. Pri sebi sem se rešila bradavic in tudi pri sinu. Tudi na glivice na nogah deluje (ki jih ponavadi označijo kot bradavice). S kredo namažete bradavico in njeno bližnjo okolico čim večkrat na dan, a vsaj zjutraj in zvečer. Čez kakšen teden se začne vidno sušiti, takrat jo je možno delno odrezat, kasneje pa mazat naprej. Na koncu se ostanek odlušči in odpade. Ponavadi je 14 dni vztrajnega natiranja s kredo dovolj. preizkušeno. Sy

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

10. apr 2010 13:07

Sama pa imam drugačne težave z bradavicami, zečele so se mi pojavljati okrog oči, nekatere so kot "cofki" na tanki nitki - majhne, druge pa večje in se cele držijo kože. Večje postajajo že moteče. Če je imel kdo podobne težave, prosim za nasvet, da se te nadloge rešim. Hvala. tadeja 13

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. apr 2010 13:45

tadeja 13, po moje kar pod pot noge in k zdravniku. Majhen poseg, pa velik učinek. Okoli oči kaj z domačimi žavbami mazat in poskušat, bi odsvetovala.

lp

cervus

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. apr 2010 15:49

pojdi k dermatologu. jaz se ne morem znebiti ene bradavice na peti. res mi že gre na živce. sem poskusila že vse, razen kirurške terapije še ne. niti verrumal ni pomagal, je pa vsem ostalim katerim sem to stvar priporočila :S bannanna_v_slo ;)

mihhha  

član od: 21.7.2011

sporočila: 3

21. jul 2011 10:53

Zdravo, ;)

Prebral sem kr neki odgovorov, samo pr men ene od teh stvari niso devale (pa sm probu velik). Najmn boleče pa da se ne ponavla je pa eno mazilo Verrumal. Samo na žalost se ga ne dobi v slo. bradavice so pa zginle v 10 dneh (brez bolečine). Če pa kdo rab mam pa js še enga duma (k sm dva kupu) pa mi je en čis nov zapečatn ostov- prodam za 20 evrov

LP Lojze =D

mihhha

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. jul 2011 20:51

mihhha, a prodajao tudi zdavila, ki bi pomagala k lepši slovenščini?

rimljanka

gimi  

član od: 10.8.2006

sporočila: 34

22. jul 2011 10:46

Kaj pa take bradavice po stopalih, ki nič ven ne štrlijo, so kot neke luknjice? Jih imam nekaj... Sicer zaenkrat ne bolijo, samo bi se jih rada znebila. Prav tako pomagajo našteta mazila?

LP

gimi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti