Cvetacni polpeti

Schnugg  

član od: 18.3.2010

sporočila: 53

tema odprta - 19. mar 2010 17:44 | ogledi: 9.559 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Ze pred leti sem enkrat jedla polpete iz cvetace. Kolikor se spomnim je bila le cvetaca sestavina in panirani. Nic drugega se ni cutilo notri.

Ali kdo to dela sam doma in da ima recept? Sicer lahko nekaj na pamet naredim, ampak, da vidimo, kako se to dobro dela.

Hvala vam in lep vikend!

Schnugg

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. mar 2010 17:57

jaz imam recept: CVETAČNI POLPETI 800 g cvetače, 200 g krompirja, 6 žlic olja, 30 g moke, 30 g drobtin, 2 jajci, sol, poper Cvetačo skuhamo, odcejeno sesekljamo, dodamo zmečkan skuhan krompir, jajca, sol in poper, maso temeljito razmešamo, oblikujemo polpete, povaljamo v moki in drobtinah in ocvremo. LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Schnugg  

član od: 18.3.2010

sporočila: 53

19. mar 2010 19:59

Hvala Rebecca! Smo jih ze pospravili. Malo sem prilagodila kolicine (ker sva samo dva - no jaz z mocnimi nosecniskimi lusti, hihi) in naslednjic bom verjetno v parnem resetu kuhala cvetaco, sicer so mi super uspeli ze v prvem poskusu. Hvala! Schnugg

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti