Kje organizirati rojstni dan za otroka

izabela2  

član od: 22.1.2010

sporočila: 12

tema odprta - 17. mar 2010 12:14 | ogledi: 12.252 | odgovori: 29

Pozdravljeni!

Tudi moja tema ni kulinarična, pa vendar je na tej strani veliko mamic in očkov, ki mi bodo lahko svetovali.

Kje v Ljubljani bi se dalo organizirati rosjtnodnevno zabavo (4. leta) za cca. 20 otrok. Stvar je v temu, da doma nimamo prostora, za zunaj kje pa je še v tem času premrzlo. Klicala sem že v G"rega klub, Gib, BUBO in ABC sport pa imajo za začetek aprila že vsi zasedeno.

Prosim še za kakšen predlog. Izkušnje iz prve roke pa so tako najboljše.

Hvala!

izabela2

parižanka  

član od: 23.2.2008

sporočila: 12

17. mar 2010 12:30

Zdravo Poznam jih veliko, ki organizirajo rojstne dneve v Atlantisu. Imajo tudi animacije. Pozanimaj se na njihovi spletni strani. Lp parižanka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

17. mar 2010 12:43

http://www.speladance.com/index.php Imajo veliko prostora, lahko se zmenis tudi za plesno animacijo in druge igre. Zelo priporocam. fresh

Hauschka  

član od: 9.10.2009

sporočila: 80

17. mar 2010 13:09

jezikovna šola Verba, v Ljubljani na Cankarjevi ulici. (www.verba28.net). Hauschka

kikki  

član od: 14.4.2007

sporočila: 30

17. mar 2010 19:08

Nas velikokrat vabijo v slasicarno Pod vodu v Cityparku v Ljubljani, zgoraj, kjer imajo tisto igralnico. Otrokom je vedno vsec. kikki

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

17. mar 2010 21:32

Pod vodo city park-igrišče je super, drugače pa hostesa sprejme otroke, da staršem podpisati izjavo, da ne odgovarja za varnost otrok in gre pripravljat maloco za otroke.Otroci pa se nenadzarovano podijo po igrišču, razen če jih starši sami pazijo. Toliko v vednost iz prve roke. syu

izabela2  

član od: 22.1.2010

sporočila: 12

18. mar 2010 7:59

Pri tej starosti ni neke hude izbire, ker je to še praznovanje s starši. Večina organiziranih praznovanj je, da otroka tam pustiš, kar meni ni všeč, ker rada praznujem tudi z drugimi starši, ki so naši prijatelji. Za to je idealna BUBA ampak je žal zasedena. izabela2

izabela2  

član od: 22.1.2010

sporočila: 12

18. mar 2010 8:15

Ima še kdo kakšno idejo? izabela2

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

18. mar 2010 8:47

Jaz vem za zivalski vrt, pa mestni muzej, ne vem pa za koliko stare. LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. mar 2010 10:27

Če boš iskala izvajalca, ki bo pisal scenarij za zabavo tvojega otroka in vrstnikov in potem naredil še izvrsten motivacijski dan in da bo vse skupaj poceni.....naj ti takoj povem, tega itak ni. Ker veliko takih zabav v bistvu izpade (sem jih videla s strani izvajalcev, enih bolj in enih manj uspešnih) kot priložnost, kamor starši, izmučeni od vseh imperativov kaj naj bi bila vzgoja, pripeljejo svoje otroke in jih blagohotno odstopijo za kake tri ure komu drugemu in si izprosijo svoj počitek. Po tem pa spet vse skupaj na novo, in gredo z juniorji k cicibanski ritmiki in potem še na oblikovanje z glino.... Starši hočejo dobro, v bistvu pa v tej dobroti včasih utrujajo sebe in otroka s preveč ponudbe. Zato je mnogo bolj kvalitetno to, če se človek vendarle sam loti scenarija, če že produkcija ni čisto njegova. Zakaj, za božjo voljo, je treba pa stalno otroke spravljati v en prostor, kjer je masa igral in didaktičnih pošasti in svinčnikov, tako da se na koncu otroci obmetavajo z njimi? Ker razen tega, da jim masa igrač onemogoča, da bi se na karkoli koncentrirali in bodo razvili nezmožnost osredotočenja na eno stvar, kaj je v tem še dobrega? In je edina sreča take veselice v tem, da lahko v neomejenih količinah jedo sladke bomobne, ker pri ostalih prilikah starši pri tem pazijo? Praviš, da je mrzlo za zunaj. Hja, kaj je pa narobe, če npr: rečeš, dragi starši, naš štiriletnik vas vse vabi na ogled živalskega vrta. Se dobimo ob tej in tej uri takrat in takrat. Najprej se bomo starši in otroci udeležili vodenega ogleda živalskega vrta (se mi zdi, da se da vsakega štiriletnika kvalitetno obleči, da prenese sprehod po živalskem vrtu v mrzlem marcu) in bodo otroci lahko malo tekali po sveženm zraku in lahko se boste, dragi straši, skupaj z njimi tudi malo pogovarjali. Po končanem ogledu vas vse vabimo na sok in kavo in torto (in to je dobesedno vse) na lokacijo to in to in se že zdaj veselimo kvalitetnega skupnega druženja. Štiriletniki bodo itak zaradi tekanja po vrtu potem malo utrujeni in bodo imeli kvalitetne počitek. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti