Ročni mešalnik-pomoč

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

12. mar 2015 7:13

Imela sem dva od Gorenja,prvi je bil res več kot 10 let,ko sem kupila drugega,sem si rekla, naj bo Gorenje,ker drugim ne zaupam.No kupila sem takega z posodo in tehtnico, mislim, da je bil več kot 60 eurov,delal je pa 1 leto.

Sploh nisem bila zadovoljna z njim,ker posoda nima pokrova je vse škropilo okrog, ko sem dodala moko je vse frčalo po kuhinji.Ker se je vse sku

paj zapackalo v mikserju je šel k vragu,z njim pa tudi mojezaupanje v Gorenje.

Zdaj imam enega starega kot svet, ga je imela moja mama,mislim, da je od Iskre,ker se ne vidi več napis.

Dokler bo delal ne kupim drugega.

jesen

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

12. mar 2015 9:17

Imela sem Gorenjevega, kar mnogo let. Brez posode. Bil je super. Za to, da se je pokvaril, sem bila sama kriva.Tega modela ne prodajajo več, zato smo se odločili za Lidlovega-pred cca 1 letom. Iz enega samega razloga-ker je edini od vseh pregledanih na Slo tržišču imel tako dolge metlice kot stari Gorenjev - s katerimi dosežem dno pri stepanaju v  mojih globokih in ozkih posodah, iz katerih ne šprica ob miksanju.

Ta, Lidlov, je ok; je dovolj močan, ima pa eno samo napako: prva hitrost miksanja je prevelika. Ampak enako kvalitetno kot prejnaredim vse.

Kot prej tudi zdaj z njim zgnetem testo za kruh in vse ostalo.

Glede na ceno in dolžino metlic in moč ga priporočam.





Sporočilo je spremenil(a) marta dne 12. 2015 09:18



Sporočilo je spremenil(a) marta dne 12. 2015 09:19

Sporočilo je spremenil(a) marta dne 12. 2015 09:20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti