Velikonočne pickpoint čestitke

zdenkah  

član od: 15.1.2009

sporočila: 29

tema odprta - 9. mar 2010 19:37 | ogledi: 8.134 | odgovori: 10

Za veliko noč bi rada izdelala čestitke v pickpoint tehniki.Zanima ma če ima katera kakšne vzorčke.Predvsem me zanima z versko tematiko, lahko pa tudi druge.Lahko mi pišete tudi na zasebno pošto ali pa na mail

hanzelj.zdenka@gmail.com

zdenkah

Naydi  

član od: 27.1.2008

sporočila: 14

10. mar 2010 13:17

Zanima me kako priti do teh vzorčkov ki jih je objavil čoko. LP Naydi

zdenkah  

član od: 15.1.2009

sporočila: 29

10. mar 2010 14:17

Mene tudi zanima kako prideš do teh vzorčkov oziroma, če ima kdo to skopirano,da je videt postopek izdelave.l.p zdenkah

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. mar 2010 15:03

DUŠANKA bi ti morda lahko pomagala, zdenkah, piši ji na ZS.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. mar 2010 18:53

Do teh stvari se pride tako, da jih preko spleta naročiš, plačaš in le potem dobiš. Malo poklikaj, pa boš videla kako in kaj, sicer ti naj pomaga nekdo ki obvlada nemki jezik. lp Vesna

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

11. mar 2010 10:49

Naydi je napisal/a:
Zanima me kako priti do teh vzorčkov ki jih je objavil čoko. LP Naydi

Na enem drugem forumu je bila debata o tem- baje se jih v mozilli da kopirat, potem si jih pač povečaš... v explorerju pa ne gre.Tako da če imaš to možnost, poskusi...

čoko

Sporočilo je spremenil(a) čoko dne 11. 2010 10:50

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

12. mar 2010 9:03

čoko je napisal/a:

Naydi je napisal/a:
Zanima me kako priti do teh vzorčkov ki jih je objavil čoko. LP Naydi

Na enem drugem forumu je bila debata o tem- baje se jih v mozilli da kopirat, potem si jih pač povečaš... v explorerju pa ne gre.Tako da če imaš to možnost, poskusi...

 

Avtor spletne strani je zvito preprečil (no ja, omejil) shranjevanje posameznih slik, kar velja tako za IE kot FF. Res je, da FF omogoča "zoom", še vedno pa je potrebno sliko znati izrezati.

Jaz v takih primerih skušam videti, kako je kreator spletne strani slike poimenoval. Če le gre za sistematično poimenovanje (in tudi lokacijo na strežniku), kar lahko poznavalec hitro ugotovi iz izvorne kode, si lahko slike mirno nalagaš, in sicer tako, da sliko po sliko odpiraš samostojno, potem pa običajni "shrani sliko" itd.

 

Trik:  V prvem primeru v naslovno vrstico brskalnika (IE ali FF) vpišeš ime slike po pravilu:

http://www.bastelnmitfriedel.de/Fadengrafik/Fadengrafik/Oster

 

v drugem priemru pa:

http://www.bastelnmitfriedel.de/Fadengrafik/Fadengrafik/Oster

 

nnn so trimestna števila od 001 pa tja nekam čez 100.

 

Z znanjem spletnega programiranja se da proces preprosto avtomatizirati, tega seveda ne bomo počeli.

 

Davor

zdenkah  

član od: 15.1.2009

sporočila: 29

12. mar 2010 19:31

To je za mene že višja matematika kar se tiče računalnika.Vseeno hvala lepa za trud.Še zmeraj upam,da mi bo kdo poslal vzorčke. zdenkah

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

12. mar 2010 19:37

Kaj pa če bi povečala (zoom) in potem print screen v slikarja? Ne vem, samo predlagam... Lep večer, Mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti