Kuža koplje po vrtu

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

5. mar 2010 16:30

Loni je napisal/a:

Loni Makaroni

Tole je res tako resničen opis naših kosmatincev, ko bi se le vsi skrbniki psov tega zavedali. Lp Nasha
Loni je napisal/a:

Saj pes tudi je en velik otrok, ki ne bo nikoli odrasel in znal poskrbeti sam zase.

Loni Makaroni
Sporočilo je spremenil(a) nasha dne 05. 2010 16:33

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

5. mar 2010 16:59

hmm... kaj pa če opravlja dobro delo in preganja voluharja? moj se ponavadi takrat "zakoplje" Tina

mazika  

član od: 8.12.2008

sporočila: 39

8. mar 2010 14:29

Japaja: moj kuža je pasme Aljaški malamut in tudi mlada ni več ampak že kar v zrelih letih. Res pa je, da sva se z možam velikokrat spraševala, kje je bil takrat, ko smo kopali za hišo (vse na roke). Takrat bi rabili enega takega kopača. Kristy: pes ima omejen prostor - vzhodno in južno stran hiše - ki je ograjen in tam zagotovo ni voluharjev. Tudi če so kdaj bili jih je moja kuža že zdavnaj preplašila in so pobegnili. Še to moram napisati, da je včeraj kljub mrazu skopala takšno luknjo, da bi se jaz lahko vlegla noter, s tem, da je bila prej na sprehodu in, da ima po svojem prostoru eno kopico igrač in duge navlake. Res ne vem kaj naj naredim. Res pa je tudi, da je nikoli ne dobim pri delu, da bi jo lahko okregala. Kljub vsemu pa ve, da je nekaj narobe, ker ko jo zmerjam, da je spet kopala ve, da je naredila nekaj narobe in se skrije v uto. Torej, vidite, celo zaveda se, da je naredila nekaj narobe, pa to še vedno počne. mazika

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. mar 2010 17:35

Kar vidim jo, kako se revica skrije, ker ve, da ni prav naredila.To je močnejše od nje, si ne more pomagati. Ne vem, ali tam kaj sadite, ali imate travo, jaz bi položila dile, če ni prevelik prostor,potem bi pa videli kaj se bo zgodilo.Verjamem, da ni prijetno, če je vse skopano.Mi je hudo za kužico, pa tudi za vas skrbnike. naor

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

9. mar 2010 10:38

Kaj pa če išče skriti zaklad ali pa morda nafto ? Vsekakor je njegovo početje povezano z psihičnimi težavami in dobro bi bilo , če bi obiskala kakega pasjega psihoterapevta. Kajti ni logično da se pes igra rovokopača ali iskalca zagotovo ima nek duševni defekt, ki ga v to sili. Je pa še druga varianta da ga ogradiš in potem naj na tistem svojem koščku zemlje dela kar če. Kakor koli upam, da boš primer rešila. LP hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. mar 2010 10:58

Ognjič je napisal/a:

 Med gospodinjske teme pa takšna vprašanja najbrž ne sodijo. Ognjič

Kje piše, da ne sodi na Kulinariko, kar nekatere pišete? Prebrati je treba. Ker med gospodinjske teme ne sodi, sem jo prestavila v primernejši forum.

rimljanka - moderatorka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. mar 2010 22:14

Sem se včeraj na sprehodu spomnila nate, mazika :)

Naša labradorka je najprej veselo plavala v Savinji, potem se je povaljala v mivki na bregu, potem pa na vsem lepem začela kopati kot zmešana. Mivka je bila mehka, sipka, zato je bila luknja velika :))

Na srečo se je šla na koncu še enkrat okopat, drugače bi bila kriza :)

Dvomim, da bo vašo kužo to minilo, se b treba kar sprijaznit :)

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti