Vgradni set zanussi-indukcija

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

tema odprta - 3. mar 2010 10:47 | ogledi: 2.611 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup vgradnega seta Zanussi 2xstekloker. 2x indukcija. Zanima me v kateri razred spada Zanussi. Trenutno so v akciji. Gre pa za tip: ZOB 471X + ZXE65X.

Mogoče pa že ima kdo omenjeno kuhališče in bi bila zelo vesela vsakega mnenja.

Lep pozdrav

pandapanda

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

4. mar 2010 17:39

Mojo podobno temo za nakup LCD TV je Rimljanka zaklenila, tako, da si ne upam dati mnenja.. . Žal. Lahko pa vam svetujem, da veliko informacij dobite na forumu Pod svojo streho, kjer je res ogromno napisanega na to temo. zoja Sporočilo je spremenil(a) amc dne 04. 2010 17:41 Sporočilo je spremenil(a) amc dne 04. 2010 19:39

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

4. mar 2010 19:45

Pandapanda, vgradni set je pred kratkim kupila znanka, odločila se je še za dodatno garancijo z doplačilom (2+3 menda) in je z zadevo zaenkrat zadovoljna. Sicer prvi, da je bela pečica manj občutljiva (prstni odtisi so manj opazni), pa se da zdržat tudi s to. Glede razreda pa ne vem, kaj imaš v mislih...kvaliteto? AEG, Electrolux in Zanussi so združeni, kvaliteta je solidna (imam nekaj starih, še delujočih aparatov teh znamk, ki se niso kvarili)... toliko o tem, če ti bo kaj v pomoč.

amc, tvoj odgovor bo pandapandi še manj koristil kot moj... Tvoja tema LCD TV pa je bila zaklenjena zaradi podvajanja ne zaradi vsebine, saj si dobila prilepljeno NEDAVNO odprto temo s podobno vsebino, kjer si lahko prebereš poste in nadaljuješ debato. Le na tak način se vzdržuje preglednost portala, to je stalna praksa moderatorja in užaljenost je tu po moje povsem odveč... Jaz si okrog tega ne bi komplicirala življenja in tratila energijo za prerekanje z virtualnimi liki (kot nekateri, ki po možnosti še na ZS najedajo in iščejo potrditev za svoj prav).

Pa dober nakup...želim obema

LP, V.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. mar 2010 19:52

amc je napisal/a:
Mojo podobno temo za nakup LCD TV je Rimljanka zaklenila, tako, da si ne upam dati mnenja.. . Žal. Lahko pa vam svetujem, da veliko informacij dobite na forumu Pod svojo streho, kjer je res ogromno napisanega na to temo. zoja Sporočilo je spremenil(a) amc dne 04. 2010 17:41 Sporočilo je spremenil(a) amc dne 04. 2010 19:39

Veš kaj.....če si si "upala" tole napisati, bi lahko tudi mnenje. Sicer pa , ti je VilmaS točno to napisala, kar sem ti jaz na ZS.

rimljanka - moderatorka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti