Vzreditelji mačje pasme maine coon

**Snoopyka**  

član od: 13.8.2009

sporočila: 22

tema odprta - 1. mar 2010 22:21 | ogledi: 3.682 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Sicer nevem, kaj bi taka tema iskala ravno na kulinarični strani, a mislim, da mi lahko pomagate.

Zanima me, če poznate kakšne dobre vzreditelje mačk maine coonk. Pa da veste, da so te vzreditelji res ok.

Lepa hvala za odgovore.

**Snoopyka**

Temo je spremenil(a) **Snoopyka** dne 1. mar 2010 22:21

Temo je spremenil(a) **Snoopyka** dne 2. mar 2010 19:29

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

2. mar 2010 17:32

Seveda so OK. Prav svetovne so - ogromne, lepe in inteligentne in morda so nam všeč tudi zato, ker imajo pasji in ne mačji karakter;-) Aja, jaz nisem vzreditelj. vanjatajnsek

larisa1  

član od: 16.12.2003

sporočila: 167

3. mar 2010 7:41

Drži, kar piše vanjatajnsek. Res imajo bolj pasji kot mačji karakter. Znajo biti zelo zveste. So zelo inteligentne. Ko sva z možem prišla v hišo pazit mačka za dalj časa, ker sta lastnika odšla na dopust, se sedaj, ko prideva midva na obisk, maček vedno užaljeno umakne, ker misli, da bosta lastnika spet odšla. Prav tako že vnaprej sluti, če bosta lastnika kam odpotovala in prav žaluje. Ko si pripravita kovček, se vedno vleže na kovček in leži na njem do odhoda. To je lahko cel večer in celo noč. Sedaj, ko imajo dojenčka, je prevzel pokroviteljstvo nad njim. Kjerkoli se dojenček nahaja, vedno leži v njegovi bližini, nikoli pa ob njem in ga opazuje, kaj počne.Ker nima vstopa v sobo, kjer mali spi, leži pred vrati kot pravi pes čuvaj. Te muce pa zahtevajo precej pozornosti. Potrebno pa je redno vzdrževanje dlake,(česanje) ker je zelo dolga in pušča precej sledi. larisa1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti