Iščem delo; sprehajanje psa, čiščenje.. sem multipraktik :d

cimetka  

član od: 22.8.2006

sporočila: 16

tema odprta - 27. feb 2010 14:05 | ogledi: 11.579 | odgovori: 7

Lep pozdrav,

sem 20-letna študentka angleščine in geografije v Mariboru, in iščem študentsko delo, ki bi mi malo dopolnil moj prazni mošnjiček:)

Sem veliiiika ljubiteljica živali, zato sem pripravljena sprehajati psa, ali kakršnokoli drugo domačo žival, katere skupna masa ne presega moje;). Rada obiskujem zavetišča za sprehajanje psov, doma smo imeli labradorca, pri stricu sem sprehajala dogo...

Z veseljem pa bi opravljala tudi kakršno koli drugo delo, čiščenje, varstvo otrok, inštrukcije angleščine za osnovne in srednje šole, inštrukcije osnovnošolskih predmetov... Delala sem že v strežbi, garderobi, na blagajni, inventure, anketiranje.

Delo lahko opravljam vsak dan med tednom, po potrebi tudi ob vikendih, čeprav se takrat ponavadi vračam domov v Zasavje.

Ker rada in veliko časa tičim na Kulinarični Sloveniji in tudi preberem marsikateri nasvet na forumu, sem sklenila, da tudi sama poskusim srečo:)

Če me potrebujete, mi prosim napišite zasebno sporočilo.

Lep kulinarični pozdrav,

cimetka

Everything has it's beauty, just not everyone can see it.

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

28. feb 2010 8:37

Pozdravljena, cimetka,

 

sama ti sicer ne morem pomagati, rada bi le pohvalila tvoj način, kako si napisala vse tole :) Všeč mi je tvoj način razmišljanja in verjamem, da boš našla delo, ki ti bo ustrezalo!

Veliko sreče!

jasna

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

28. feb 2010 10:03

Pozdravljena! Tudi jaz se pridružujem jasni1, zelo lepo, da želiš sama skrbeti zase. Želim ti veliko uspeha pri študiju in da najdeš "dobro dodatno delo" ursula-ce

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

28. feb 2010 19:24

Me veseli, da obstajajo še taka dekleta. Pa srečno! Migla

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

9. apr 2010 11:02

Pozdravljeni, da ne odpiram nove teme bom kar tukaj napisala. Iščem delo ki bi ga lahko opravljala na svojem domu ali pa če kdo potrebuje nekoga za čiščenje stanovanja, lokala ali pisarn v popoldanskem času. Imam redno zaposlitev v dopoldanskem času vendar si zaradi finančnih težav še iščem kakšno delo v popoldanskem času. Lahko me kontaktirate preko ZS. hvala lep petek in še lepši vikend želim vsem na kulinariki naj naj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. apr 2010 14:42

Naj, manjka zelo pomemben podatek, od kje si.

Loni Makaroni

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

9. apr 2010 14:46

Loni hvala za opozorilo. Se opravičujem za to napako. Delo je lahko v Mariboru ali na relaciji Maribor - Lenart. naj naj

elenash  

član od: 7.3.2012

sporočila: 1

7. mar 2012 22:07

Iscem  delo v popoldanskem casu vsak dan.Petek ,sobota nedelja lahko tudi dopoldne.

Sem studentka, 22 let in imam iskusnje z varstvo otrok, ciscenje, anketiranje, prodaja, PROSIM SAMO RESNI, CE MI ODPISETE ZA DELO IN MI POMAGATE DA IZBOLJSAM MOJO FINANFCNO STANJE KOT STUDENTKA TUJKA. HVALA ZA RESNOST.

elenash

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti