Knjiga sneguljčica in 7 palčkov

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

tema odprta - 26. feb 2010 17:58 | ogledi: 8.453 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Moja babica išče omenjeno knjigo katere ilustatorka je MARLENKA STUPICA!

Zanima me, če kdo ve kje bi jo našla ali če jo ima kdo, ki je ne potrebuje in bi nam jo podaril.

Namreč zelo si jo želi podariti vnučki.

LP

sango

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. feb 2010 8:33

Tole spada že v raritet in če kdo ima, verjetno ne namerava podariti. Več uspeha bo, če se pozanimaš v knjižnem antikvariatu in tam rezerviraš knjigo in potem te bodo napisali na wish listo in čez nekaj časa obvestili, če jo imajo. V Lj. sta v tem poslu kar dobra v Trubarjevem anitkvariatu in pri Glavanu. Vendelina jr.

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

27. feb 2010 13:22

Najlepše se Vam zahvaljujem. Lahko bi kdo tudi podaril zakaj pa ne ? Enemu nič ne pomeni takale knjigica, nekomu kot pa je moja babi pa ogromno. Kaj vse ljudje podarjajo pa se še zavedajo ne, koliko je vredno. Sango sango

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. avg 2011 22:16

Preteklo je kar nekaj časa, pa nič zato - takšne knjigice, ki imajo še mcelo oznako "izvirna slovenska slikanica" so vedno dobrodošlo darilo malčkojm. Prav danes sem tako knjigico videla v knjigarni DZS v Brežicah (v sklopu Intermarkta al kaj že je oni trgovinski hec), stala pa je, reci in piši, 6,99€. Bila je 50% znižana, izšla pa je pri Založbi Mladinska knjiga, leta 2000.

http://www.simos.si/foto/2401.gif

lp

cervus

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

11. avg 2011 17:09

Vem,da jo imajo pri svetu knjige,če kupiš dve drugi otroški slikanici z strani 68 -71 jo dobiš celo zastonj

antonija7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti