Kratka moderna frizura

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

24. feb 2010 19:27

Jooj, to si me spomnila na Sweeney Todd-a. Meni pri frizerjih manjka predvsem tista svežina, da si upajo narediti nekaj po svoje. Jaz glede las ne kompliciram. Če kaj ni vredu, spet zrastejo. Se mi pa je že zgodilo, da mi je frizerka postrigla prekratek frufru-to pa res ni za nikamor, a lasje so zrasli ... Danes je dobrega frizerja težko najti. Dejstvo pa je tudi, da so saloni, kjer najpogosteje delajo frizure starejšim gospem cenejši, a splošno prepoznavni po natanko istih "napihnjenih lasuljah". Sama sem ponavadi zadovoljna, samo: striženje, fen, barvanje = 70-80 evrov. Groza ... nina _

repica  

član od: 2.10.2008

sporočila: 27

2. mar 2010 15:49

JOJ.KAKO SEM VESELA DA BEREM KAKŠNE PROBLEME IMATE Z OBISKI PRI FRIZERJU,SAMA SEM FRIZERKA IN SEM VEDNO BILA PREPRIČANA DA ŽENSKE GREDO RADE K FRIZERJU,MOJE STRANKE MI PRAVIJO DA SE PRI MENI SPROSTIJO IN NAPOLNIJO S POZITIVNO ENERGIJO,TUDI JAZ UŽIVAM(SO PA TUDI IZJEME AMPAK K SREČI REDKE)NAJBOLJ SEM VESELA KO MI STRANKA POVE SVOJO ŽELJO POTEM JAZ POGLEDAM CELOTNO ZADEVO ,POVEM KAJ VSE LAHKO NAREDIM IN POTEM SE SKUPAJ ODLOČIVA VČASIH PA STRANKA REČE NAREDI PO SVOJE IN TO JE ČAR MOJEGA POKLICA,DA SPREMENIM ČLOVEKA DA GA OBČUDUJEM KO ODHAJA JE PA RES DA FRIZERKA MORA BITI POGUMNA (DO NEKE MERE,VALJDA) ZAŽELENO JE DA IMA STIL IN ZNANJE.ZELO SEM VESELA DA SLIŠIM LJUDI KAJ JIH MUČI,KER MOGOČE PA KAKŠNA STRANKA NE UPA MENI DIREKTNO REČI KAJ JI NI VŠEČ,SEDAJ BOM ŠE BOLJ PREVIDNA SEM PA DEFINITIVNO PREPRIČANA DA VAM OBISK PRI FRIZERJU NE SME BITI ODVEČ PREJ NASPROTNO VEDNO SE GA MORATE VESELITI,KER VAM OMOGOČA SPREMEMBO ,BOLJŠE POČUTJE,PUSTITE SERAZVAJATI,ZAPROSITE FRIZERKO DA VAM ZMASIRA LASIŠČE,DA OBLOGO NA LASE,IN NAJ VAM NAREDI TAKO FRIZURO DA JO BOSTE ZNALE TUDI SAME UREDITI ,SAJ JE ČISTO ENOSTAVNO repica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. mar 2010 16:12

Repica, živjo. Imaš lep in zahteven poklic in me veseli, da pri tem uživaš. Zdaj pa še izklopi CapsLock, ker uporaba samih velikih črk v elektronski komunikaciji pomeni vpitje, to pa verjetno ni bil tvoj namen. Vendelina jr.

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

2. mar 2010 21:21

Repica, živjo. Kako se pride do tebe? korosica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

3. mar 2010 11:53

jaz grem k frizerki in povem samo kakšno dolžino tokrat dopuščam. (v poletnih mesecih me lahko ostriže čisto na kratko, zdaj imam malo daljše) Drugače pa rečem: "ti si frizerka, ti mi predlagaj" Kar hodim k tej punci, sem zadovoljna. In res mi je lažje se zapeljat 20 min ter priti ob naročenem času na vrsto, ter oditi zadovoljna, kot pa da v našem mestu čakam pri frizerju (včasih kar dolgo), pa še potem nisem glih zadovoljna. klavdija

repica  

član od: 2.10.2008

sporočila: 27

4. mar 2010 7:12

Hvala ti Vandelina za opzorilo,ko sem sedaj pogledala svoje sporočilo zares izgleda grozno kričeče z velikimi črkami, strinjam se ,da se je bolje včasih odpeljati tudi 20 min če najdeš frizerko ,ki ti leži, ker ljudje imamo različne ukuse,stil, in to je treba pri posamezniku znati opaziti oziroma upoštevati repica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. mar 2010 7:20

repica, zdaj poglej pa še to, kako je ime tisti, ki ti je predlagala, da ne piši z velikimi črkami.

O 20 minutah pa to: mnogo ljudi ima tako ali tako do prvega frizerja 20 minut vožnje.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti