Ežojevo potovanje v čile (prej "dopust 2010")

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. feb 2010 10:41

Da ga ne zadušiš z vsemi temi , Ognjič.

rimljanka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 10:53

Jaz sem si te pa tako v živo predstavljala dve uri stoječega na strehi, lump

tulka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

22. feb 2010 12:43

japaja je napisal/a:
Bajdevej, zakaj si se pa na avionu sezul na letu preko Atlantika? Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 21. 2010 11:19
Ja, a nisi prebrala, da je skoraj pol penzije zapravil za nove šuhe, da bo od imidža in zažigal tam pri muherah? Al bi se lahko zmočili, če bi moral kak kos poti plavat... Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 22. 2010 12:43

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

22. feb 2010 16:01

Evo, spet jaz, tako lepo mesto, pa tako s*anje imam. Nikjer mi ne dajo denarja na kertico maestro, pa sem prav pred potovanjem v banki vprasal, ce se da dvigovat v Cilu. Ko so me odslovili na vseh bankomatih menda desetih bank ( pa sem se vecinoma sel noter usluzbence vprasat ), koncno mi nekdo svtuje, da grem na Banka de Chile. Prvi usluzbenc pravi ne sprejmejo, iscem njgovega jefe, ta se skor razjoka, ker mi ne more pomagat, hocem videti njegovega jefe, on pa sam gre in cez petnajst minut pridejo oba in mi ne morejo pomagati, na mojo pripomba, da smo v enaindvajsetem stoletju in da to ne more biti res, da imam stevilko racuna in veljavne dokumente in mpra bit nacin, da pridem do denarja ( pa kartica gor/kartica dol ), oni se skor razjokajo nad mojo usodo in pripeljejo se eno visjo jefe, ki prva v verigi govori anglesko, ta mi svetuje da poskusim na bankomatih se dveh bank, ce ne naj kontaktiram svojo banko. Malo prej sem poslal E mail na NLB, pa se bo menda kaj resilo, drugace bom tenko piskal. Pa bodi dovolj o tezavah ( je en rek: kdor spi z otroci, naj ne bo presenecen ce se zbudi poscan ), ko se tako potepas po svetu, na dolocene tezave je treba racunat. Danes je svanulo oblacno in je nekam mrzlo, sem oblekel brezrokavnik, pa je nekam na meji: ce ga slecem me bo zeblo, ce ga imam na sebi, je skor prevroce. Glede unih cikit ( strtega korazona ), ne vem vec komu naj verjamem: tudi tukaj ni nobene bilo videti, bomo videli se naprej kako bo. Glede unih cevljev na letalu ( japaja ), to je res bilo hecno, moja prva reakcija je bila, da obujem cevlje, pa sem se zavedal kolk je to brez veze, pa si nisem mogel pomagat. Za danes je bilo planirano, da namocim rit v pacifiku, pa kaze, da nic ne bo, je premrzlo, bom videl, vsaj noge, da namocim. Bodi za enkrat dovolj, verjetno se se kaj oglasim zvecer ezoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. feb 2010 16:09

ežoj, morda bo pa treba angažirat kako lady friend na tej strani luže, da boš prišel do svojega denarja.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. feb 2010 19:40

Ežoj, držimo pesti, da maestro zalaufa!

Glede tistih čevljev, ki si jih obuval, ko je letalo premetavalo - ali ne kričijo vse stevardese, kadar gre v aviončku kaj narobe: High hills off, shoes off???!!!!! Torej, če niso tega vpile, je bilo vse ok

lp

cervus

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

22. feb 2010 21:09

Šele danes opazila potopis. Bravo Ežoj, pogrej nam zimske dni! Srečno! kuharica Mici

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

22. feb 2010 21:28

Evo Ežoj, naš mulc ima jutri rd in v hladilniku ga čaka slastna kostanjeva torta. Če do jotri na NKB-ju ne boš nič uredil sporoi, pa popokam peneze tukaj v Ljubljani in direkt na uno stran luže. Aja, pa še en orng kos torte bom vzela s seboj, da si popraviš krvno sliko. lp Vesna

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

22. feb 2010 22:11

Joj, ežoj, ta jih pa seka! Se se poskušala zadržat, da se ne bi smejala (mularija že spi), pa sem ob tej izjavi prasnila v hud krohot: A ja, tudi danes nisem videl tistih cikit, ki se jokajo, strtega korazona, ne vem kaj je, a je morebit prepovedano jokanje ob petkih in sobotah ( da se korazon mal oporavi ). Ežoj, komaj čakam naslednji prispevek! Pa naj se končno najdejo tiste čikite!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti