Ežojevo potovanje v čile (prej "dopust 2010")

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. mar 2010 13:16

ezoj je napisal/a:
Ola, preveril pri letalskem prevozniku, za vrnitev vse O.K., le da moram bit na letaliscu 3 ure pred letom. A to vi mene mal za*ebavate: vi vse postihali, posejali, ko jaz pridem bom pa ta zadnji ezoj
Ne se živcirat, te bomo vse čikite in muheras čakale s termoskami kuhanega vina na letališču. Sporoči čas prihoda, ker mora plehbanda vedet za točno uro prihoda, so baje zelo zasedeni. Srečno, Vesna

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. mar 2010 13:23

Upam, da Ežojev avio prevoznik ve, da se je zemljina os zaradi potresa nagnila za 8cm. Mu pa svetujem, da si kupi ene primerne "pegice", "najlon hoalhupke". Po mnenju alpinistov so bolj učinkovite proti mrazu in se ne opazijo. Pa v majhno tašno jih je mogoče spraviti in na stranišču po potrebi navleči in zvleči.

Te pa na koncu čaka najlepša dolina na sonči strani Alp, s pravimi Slovenkami, zaradi katerih poči prenekatero srce, če ne utone u vino tinto, pardo u šmardoneju.  

F r i n a

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

9. mar 2010 15:11

Srečen povratek domov :)

barbara9

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. mar 2010 17:15

Ma ežoj nič jim ne verjemi, tukaj že cel čas sije sonce, toplo je skor za kratke rokave, vse smo že preštihali in posejali, jaz mam že celo đunglo na njivi...

http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=BE6rMwvxy

jade

 

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 09. 2010 17:33

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

9. mar 2010 17:37

jade je napisal/a:

... jaz mam že celo đunglo na njivi...

http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=BE6rMwvxy

[zmaj] jade

 

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 09. 2010 17:33
Jade, pa prideš čez, ali rabiš mačeto? Potem bi bilo pa dobro, če ti Ežoj kakšnega latinosa z mačeto pripelje. Da se ti ne porežeš... Moycaa

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. mar 2010 18:44

A veš, da če bo takole rastlo tole moje šavje jo bom zares rabila...

Drugače tisti latinos naj kar tam ostane kjer je, oni so navajeni na jokajoče muhere, se bojim, da bi mu bilo tukaj malo dolgčas.

jade

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

9. mar 2010 19:55

Hola, kolk je tukaj vroce ne mores verjamet, cikite in muhere hodijo okoli da te kap, tudi brez vrocine, videl nekaj unih, ko Ognjic za njih sprasuje, z nogami do vratu ( pa niso cist do vratu, sam tako izgleda, dobro videl, v glavnem nesejo kratke hlace, tam kjer bi mogel bit dekolte nimajo nic ( ali pa imajo veliko, odvisno kako gledas )). Opravil se nekaj zadnjih nakupov, kupil se nekaj sadja ( jagode, melona, grozdje ), tukaj je sadje zelo sladko. Bil na enem koncu v blizini metro postaje univerzidad de Chile, ja imajo knjigarno, nasel tudi knjigo, eno tako lepo erdeco ( tukaj je hrvaska skupnost zelo mocna, knjiga je od znanega hrvaskega pisatelja Vatsja Jana, naslov je Kamo Sutra, ravno to moram zamenjat, mi je iznucana, baje je s slikami, nisem je se odprl, se ne mudi ) To se pa tudi samo meni zgodi: hodil po tistem koncu nekaj casa, in ko sem imel dovolj, da se vrnem nazaj v hostl in odlozim kupljeno, moram poiskat metro. Hodim nekaj casa in zagledam tablu, veliko stilizirano M. Pogledam kje bi bil vhod, ne vidim nic, skor, da kjerga vprasam, pol pa posinem, da je M od Mc Donaldsa, tukaj metro ima drugo oznako ( trije rdeci rombi ). Zacopati me ena punca, tale ene listke z napisanimi pesmami. Vprasam zakaj gre, pravi, da jim je Pinoce ( ja, slisal sem za njega ), privatiziral univerze in sedaj revni studenti morajo placevat solnino in na ta nacin zbirajo pomoc, ona studira knjizevnost, bla, bla, bla,........ nobenih carov ne kaze, meni gre iz zepa par tisoc pezet, tako mi je tudi treba ce sem firbcn. Prej smo se tukaj pogovarjali ( tiukaj v hostlu ), kaj na metroju recejo, pa nobeden ni vedel ( od nas stirje ), una tri so vsi boljsi v spanscini od mene in pravijo, da so vsi to poslusali, slisi se kot : ser mas dos, siera de puentas ( zadnje pomeni vrata se zapirajo, ono prej jaz slisim kot sem zapisal, nobeden ne ve kaj recejo, oni tudi slisijo nekaj podobnega ( bom mogel se enkrat pod tus od mene tece, kolk je vroce ). Tako, tudi moje matranje ( ) po teh krajih se izteka, prihodnjic se oglasim verjetno is SLO, verjetno ze enajstega marca. Seveda vsem prav lepa hvala za lepe zelje za vrnitev. ezoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. mar 2010 20:06

z ežoja teče. pa je rekel, da se on NE POTI. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Aja, srečno pot, pa naj te temperaturni šok ne pretrese preveč.

............

rimljanka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8691

9. mar 2010 20:16

Srečno vrnitev domov!  .

Pozdravček!

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. mar 2010 20:21

Kdaj zdaj priletiš, da gremo jokat na letališče?

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti