Ežojevo potovanje v čile (prej "dopust 2010")

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. mar 2010 21:56

Hvala ti za kongratuliranje, je lepo slišat. Bogme ste revčki, če nimate niti 30 stopinj. Ko prideš v svojo rodno domovino se bojim, da boš okamenel. Mi smo še večji revčki saj nam obetajo, da ne bomo imeli niti 0. Hja, spet bomo v minusu. Bomo pa zato imeli orkansko burjo. Mislim, da se boš spet sezuval ampak ne boj se, tudi če vam zmanjka goriva te bo veter prinesel. Jaz bi na tvojem mestu podaljšala. lp Vesna Vesna Milek Recko

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. mar 2010 21:59

ežoj, kakšne dolge termo gate nekje kupi, tu je obupno ledeno... Ognjič

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

8. mar 2010 22:49

Ojla Ežoj! Hval za kongratuliranje! Za domov sipa nabavi še kakšno lopato za kidanje snega, saj nam ga spet obetajo v večji količini.. Sicer ti pa želim srečno pot iz dežele v deželo in miren let! Srečno, Temba temba

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

9. mar 2010 0:21

Ola, preveril pri letalskem prevozniku, za vrnitev vse O.K., le da moram bit na letaliscu 3 ure pred letom. A to vi mene mal za*ebavate: vi vse postihali, posejali, ko jaz pridem bom pa ta zadnji ezoj

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

9. mar 2010 5:13

Ežoj, nič te ne zaj*......o, naši nasveti so čisto dobronamerni. Na poti domv si le preskrbi tisto, kar ti svetujeta Ognjič in temba. Boš videl, kako presneto prav ti bosta prišli prav ti dve stvari , pa še kovter in topli .

Za vrtiček se pa ne sekirat, bo potrebno še veliko, da ga obudi, tako da boš lahko  v miru še zbral svoje vtise in spomine......

Srečno, Ežoj!

 

 

Balenka

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

9. mar 2010 7:26

ezoj, zelo prijetno spomine si mi obudil. Pred 12 leti sem se tam potikala. Prihodnje leto grem na obnovitveni težaj. mimika

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

9. mar 2010 8:27

Mi smo že vse preštihali, lepo je pomrznilo, zemljica je rahla, zdaj nam jo bo pa orkanski veter odnesel . Še dobro, da nismo semen noter pometali. V sredo bo menda sodni dan - ne sicer vesoljni potop, za dolge termo gate pa brez dvoma zelo primeren dan. Srečno pot domov Ežoj! kuharica Mici Sporočilo je spremenil(a) kuharica Mici dne 09. 2010 08:27

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

9. mar 2010 8:47

Bolj kot termo gate nam bodo prav prišle vreče s kamenjem, če se bo uresničila napoved, da nas ne bo odneslo. Že danes nas kar lepo prepihuje, zdaj čakam na naslednjo stopnjo burje, ki nam preti. daga

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. mar 2010 8:51

ezoj je napisal/a:
Ola,preveril pri letalskem prevozniku, za vrnitev vse O.K., le da moram bit na letaliscu 3 ure pred letom.A to vi mene mal za*ebavate: vi vse postihali, posejali, ko jaz pridem bom pa ta zadnjiezoj

Ežoj drago, n'č se ne hecamo, tule je zima ... Upam, da te letalo odloži kje drugje kot v Trstu, ker pravijo, da jutri proti burji še patrija ne bo mogla prodret proti Ljubljani. Jaz bi na tvojem mestu kar tvojga štipenditorja še za en kreditič prosila, pa ostala na tistih 20+ stopinj še vsaj en teden.

Ker tule pri nas se zna zgodit, da nam še tinta zmrzne, dolge gate so pa baje v tem tednu vse razprodali.

Drži se in lep zaključek  potovanja ti želim!

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti