Goji jagode

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

19. maj 2013 17:28

No bom videla kaj se bo razvilo iz moje sadike.  Sem pa prav zelo vesela razlage g. Dubajca.

 

Migla

dubajc

sporočila: 9

19. maj 2013 17:35

Gigi_84 je napisal/a:

Očitno se ti tile lapsusi pogosto dogajajo. Pacient se piše brez j.



Gigi_84

 

Odlično opažanje Gospod (z veliko, ali z malo?) Gigi ( se to fonetično izgovarja z Žiži,  Điđi, Jiđi, Gidji... Ne vem, samo sprašujem.

Sporočam vam, da se s tega foruma po štirih dneh umikam.  Še naprej vam želim uspešno odganjanje novih članov.

 

lp

 

dubajc

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

19. maj 2013 18:47

Forum obiskuje mnogo članov. Na žalost prihaja tudi do takih debat, kot  sem jo spremljala danes.

Meni to ni všeč in kadar pride do podobnih, vrbalnih dvobojev, se ne vključim in počakam, da se stvari umirijo. Toliko lepih receptov in nasvetov sem tu našla, zaradi tega se ne dam tako lahko odgnati.

G. Dubajc svetujem vam, da ostanete kot član Kulinarike in prav vesela bom vsakega vašega prispevka.

Lep preostanek nedelje želim vsem.

 

Migla 

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

19. maj 2013 19:35

Spoštovani g dubrajc hvala vam z vse nasvete, posebej še za dobro idejo o čaju iz goji jagod. (to sem vedela, vendar nisem čisto verjela) Vidim, da ste se izpisali, upam pa , da  boste vseeno to prebrali. Pa še to je zanimivo kar ste povedali, da pogajnki ,ki rastejo navgor niso v redu in jemlejo energijo. Tako bodi ti pri nas hitro končali v čaju :) Ko pa boste imeli svojo spletno stran   v njej bolj podrobno opisano pa nas na kakšen način obvestite. 

Vladster meni goji  rastejo na zelo suhi zemlji, nad nadmorski višini skoraj 500 metrov in bogato obrodijo. Enako kot fige. Počakajte še kakšno leto morda pa bo.

antonija7

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. sep 2013 23:57

Kako jih hranite? Nam so se zelo razrastle, posusiti mI Jih ne uspe :( se vedno so mehke. hvala!

 

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. sep 2013 7:10

Ne poznam goji jagod,

ampak če gre za plodove z veliko sladkorja, potem jih ne moreš posušiti "do suhega", vedno bodo nekoliko mehki. V prehranskih tablicah piše, da imako goji jagode okoli 17 g sladkorja na 100 g - in to je veliko (jabolko recimo jih ima tam nekje do 10).

Sonja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. sep 2013 14:38

naše goji jagode ga imajo pa okoli 0,01g :D žal nimajo 17 :S

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. sep 2013 14:53

 Kako vam je pa uspelo vzgoijti take kislice?

Številke so od tule: http://www.gojijuices.net/nutritioninformation.html

na drugih straneh pa tudi najdeš podobne. Roke v ogenj zanje seveda ne bo dal niti tisti, ki jih je izmeril, ampak za faktor 100 se pa tudi ne usekaš kar tako.

 

Sonja

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

5. sep 2013 18:53

Pozdravljen g.Dubajc (upam, da boste še kdaj pokukal na to kul Slo)

Vsakega obiskovalca, ki zapusti spletno stran zaradi takih "otročjih konfliktov", je škoda. Nasveti v zvezi z goji jagodami, so bili zelo zanimivi. Zelo bi me zanimala vaša spletna stran, ki jo boste odprli na to temo.  Upam, da boste na kakšen način to sporočili, še posebno zato, ker sva iz krajev, kjer je suša, burja,...Če pa bo kdo zvedel, bi prosila, če lahko to stran sporoči ali piše na ZP.

Hvala in lp iz Obale.

rina1234

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

7. sep 2013 4:46

Oh, tako z zanimanjem sem prebirala temo o Goji jagodah, pa se kar naenkrat spremeni v razpravo o slovničnih pravilih. Saj poskušam pisati pravilno slovnično, ampak ravno pravilo o veliki začetnici me že celo življenje mori in jezi.   Mi je prav žal, ampak že iz protesta bi najraje vse kar je povezano z imeni, pisala z veliko začetnico in vse pomote bi odpadle. 

Tekst na forumu je moj z napakami vred, pa naj si tolmači veliko začetnico vsak po svoje. Mogoče je samo znak spoštovanja? 



Katrca11

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 07. 2013 04:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti