Goji jagode

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

8. maj 2013 14:50

Ali govorimo o isti stvari? Goji grmiček sem posadila lansko leto. No bomo videli kako bo raslo in rodilo.

Migla

 

čarodejka  

član od: 6.4.2013

sporočila: 35

9. maj 2013 18:59

Tudi moje rastejo bolj za svoje preživetje, kot pa za kaj pojest. Mož se mi samo smeje, ko posadim kakšno "novotarijo". Tudi okus ni bogve kaj, je bolje posaditi ribez ali malino. Ko sem bila lansko leto na predavanju, ki ga je imela Ruth Podgornik Reš, je tudi ona rekla, da so jo razočarale (čeprav me je najprej ravno ona navdušila). Počasi prihajam do tega, da je najbolje saditi tisto, kar raste v lokalnem okolju že 100 let, če bi rasle fige, bi jih najbrž že naši predniki sadili.

čarodejka

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

10. maj 2013 7:49

Čarodejka, s tabo se ne strinjam. Živim v notranjosti države, kjer imamo celinsko podnebje, vendar imamo doma fige, kakije, verjetno letos tud sadeže asimine. Fige in kakiji obrodijo obilno. Le korajžno naprej!

Migla

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. maj 2013 7:52

Migla, pri tebi ni tipično celinsko podnebje (konec koncev si v območju vinorodnih krajev), je kar precej vplivov Panonske nižine in to je pomembno za uspevanje bolj "eksotičnih" rastlin.

rimljanka

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

11. maj 2013 9:46

meni  3 goji jagode zelo rodijo, prvo leto je bilo slabo, drugo pa obilno. okus pa ni preveč dober. no vsaj meni se ne dopade.Pa sem na Štajerskem.

antonija7

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

11. maj 2013 9:49

ja imela sem prej 6 sadik, ki sem jih nekaj oddala naokoli, ker se mi okus ne dopade.

antonija7

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. maj 2013 12:32

Goji jagode naj bi bile zdravilo, za tega pa vemo, da je ponavadi grenko

Cila

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

14. maj 2013 14:34

Za goji jagode so meni rekli, da tako ali tako niso namenjene za sveže uživanje - naj bi se jih bolj sušilo za suho grizljanje, muslije pa čaj se menda dela iz njih. Meni so suhe še kar, čaj pa žal nagravžen, tako da sem tudi odnehala v (več neuspelih) poizkusih, da bi si vzgojila svoj grm. Sem si pa letos kupila grmiček rakitovca, ki  je v tujih (pa tudi že domačih ) spletnih logih novo super sadje (http://www.rast-bs.si/novosti/rakitovec-vitam ). Če vse to verjameš seveda... 

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. maj 2013 15:30

tinca je napisal/a:

 Sem si pa letos kupila grmiček rakitovca, ki  je v tujih (pa tudi že domačih ) spletnih logih novo super sadje (http://www.rast-bs.si/novosti/rakitovec-vitam ). Če vse to verjameš seveda... 



Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

U, fajn! Še kakšne dve leti počakam, potem bo zagotovo tudi jerebika ratala super sadje in bom na konju....

lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

14. maj 2013 15:49

tinca je napisal/a:

. Meni so suhe še kar, čaj pa žal nagravžen,



Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

 

Jaz sem jih prvič probala oblite s čokolado...škoda čokolade za to.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti