Električna metla

ev_nina  

član od: 13.5.2007

sporočila: 9

tema odprta - 11. feb 2010 22:12 | ogledi: 16.166 | odgovori: 20

Pozdravljene,

pred nekaj dnevi sem v reklami zasledila električno viledino metlo. Tudi glede na ceno se mi je ideja zdela zelo zanimiva in sem malo pregledovala ponudbe na spletu.

Zanimajo me vaše izkušnje s temi pripomočki. Jaz bi jo potrebovala predvsem za tist čisto droben prah, ne toliko za smeti na splošno.Uporabljala bi se predvsem za laminate.

Hvala za mnenja.

Lp

ev_nina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. feb 2010 6:19

Za letenje ravno ni, domet  je omejen z dolžino kabla.

ežoj

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

12. feb 2010 7:49

Ežoj - pa vzameš podaljšek... Moycaa

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

12. feb 2010 14:28

ežoj je napisal/a:

Za letenje ravno ni, domet  je omejen z dolžino kabla.

ežoj
Ta reč tudi mene zanima. A dela čisto sama? Milga

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

13. feb 2010 9:50

Migla, če mislimo isto zadevo jo moraš še vedno držati v roki in smeti spraviti na kupček, potem pa jih posesaš. Poanta je v tem, da se ti pri tej metli ni treba sklanjati in mahati s smetišnico, ampak nastavek na metli že vse posesa. Lahko pa čisto navadna metla dela sama, če jo porineš nekomu drugemu v roke in mu rečeš naj pomete. Lp! Moycaa

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

13. feb 2010 19:56

Moja mama jo je kupila pred leti(starega človeka nagovorijo ekviziterji vedno) in vam drage moje povem, da ni vredna nič.Mali rezervar za smeti,premala moč vsesavanja,togi spodnji del-krtača..,skratka jo ne priporočam.Prodam jo po polovični ceni !! BISERKA55

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

14. feb 2010 0:02

Mi jo imamo in moram reči, da ni tako slaba. Seveda z njo ne moreš narediti 100% čistoče pa saj temu niti ni namenjena. Sami imamo precej veliko vežo, po tleh ploščice in tu je vedno smeti, ker se pač hodi v čevljih. Ker je pač neumno vsak dan mahati s krpo ali pa s tavelikim sesalcem je super lepo s tole metlo pomesti/posesati pa je. Tudi za po kuhinji (topli pod) se fino obnese, ker se pač vedno kaj raztrese, podrobi... pač to je tisto za vzdrževati higienski minimum, hitro se da tudi malo stvari v red spraviti pred kakšnimi nenapovedanimi obiski itd. Je pa tudi res, da baterija ne zdrži ravno dolgo in da najbolje vleče na začetku, se pravi, da je treba pogosto polniti. Smo normalno živeli tudi brez nje, zato verjetno nakup ni življenjskega pomena, zna pa prideti prav :D Viva Meier

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. feb 2010 10:03

Pridružim se mnenju Vive Meier, brez njej tudi preživiš, pride pa prav! Mi jo imamo (sicer od TS) za verando, da mi ni treba nositi dol forwerka. Uporabna stvarca, te od Vilede pa ne poznam!

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

14. feb 2010 10:32

Zdaj je v prodaji tudi nova metla, ki stane okoli 100 EU. baje je zelo fajn. Se polni z elektriko. Jaz imam eno, ko sem jo kupila od prodajalcev na domu. Vrečka, je tako mala, velikost jajca. Se lahko opere. Nekaj časa je delala še kar seveda z mojo pomočjo, potem pa vedno manj. Ni preveč uporabna. Najboljša je še vedno klasična metla ali omelo. TUMAAVGUST

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

14. feb 2010 14:04

No zdaj vsaj vem kako izgleda. Kuhinja je pospravljena in velikokrat kaj raztresem po tleh. V ta namen uporabim namizni sesalnik. Z namiznim sesalnikom sesam samo po tleh. Prav mi pride tudi za sesanje ob kaminu, oz. peči. Ta sesalnik priporočam vsakemu. Vedno ga imam pri roki. Migla

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti