Pokončni sesalnik

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

29. mar 2010 20:39

super. Javi, kako boš z njim zadovoljna. Jaz sem danes že dobila obvestilo, da so ga že dali na pošto in da bi moral jutri prispeti. Komaj čakam. kleo

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

29. mar 2010 23:04

tudi jaz sem ga kupila...ODLIČEN!!! zuzek

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

31. mar 2010 17:29

Kako je pa z čiščenjem oz. sesanjem po kotih? kohica Sporočilo je spremenil(a) kohica dne 31. 2010 17:30

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

31. mar 2010 21:09

No, tako je. Dobila sem ga včeraj in seveda preizkusila. Posesa vse, tisto kar je pa res zarinjenov kak kot ali pa v bolj odročen kraj, bi se reklo, sem pa posesala z tistim taozkim nastavkom. Pride kot sploščena cev. Ga bom imela kar namesto metle, saj vsaj vrečk ne bo treba več kupovati. Ima zelo močno sesalno moč, pa tudi kabel je dovolj velik, da pridem čez vse stanovanje. Sem pa zelo zadovoljna, da ima toliko nastavkov. Zaenkrat nimam kaj reči proti. Aha, samo malo je težak,ampak problem je v tem, ker ga najbrž še ne znam čisto prav držat. Mogoče kdo ve, če se da kupiti kje kakšno stojalo, na katero bi se ga dalo natakniti ? Recimo tako kot akomulatorske? kleo

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

1. apr 2010 6:48

Tudi jaz sem ga dobila včeraj in ga seveda takoj preizkusila.:) Pri nas je test zlahka izvedljiv, ker imamo dalmatinca in so dlake na tleh neizogibne - in novi sesalnik je res dobro opravil svojo nalogo. Starejši, akumulatorski sesalnik bo tako lahko šel v zasluženo penzijo...:)) Všeč mi je, ker ima nov vse potrebne nastavke in ga lahko uporabim tudi za avto. Poleg tega mi je fajn, da lahko določam moč sesanja - ker ga v glavnem uporabljam namesto metle, res ne bi bilo potrebe, da dela ves čas na vso silo. Pogrešam pa tudi jaz kakšno stojalo, kamor bi ga lahko odložila. Aja, in tudi jaz se moram še navaditi na težo. Drugače pa sem zadovoljna. LP, M.

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

17. jul 2011 17:40

joj pokvaril se mi je sesalec,  (najbrž zato, ker sesam v nedeljo)

rada bi pokončnega, zmogljivega, da dobro posesa tudi dlake,..cena tam, tam 150€

kakšne izkušnje imate, je na trgu kaj novega, pa ste ve že preizskusile,

lep pozdrav,

anitram1

mala ustvarjalka  

član od: 7.7.2011

sporočila: 40

24. jun 2013 14:01

živjo punce,

 

zanima me katera uporablja pokončni sesalec? ker bo kmalu stanovanje dokončano je potrebno razmisliti o nakupu sesalca. Nekako me vleče da bi se odločla da pokončnega. na kaj moram biti pazljiva? ali so boljši klasični s. ? gre pa za normalno veliko stanovanje v kombinaciji laminat-ploščice. hvala za nasvete, ki mi jih boste nudile!

mala ustvarjalka

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

24. jun 2013 19:17

Mi imamo vorwerk že dooooolgo časa (ni najnovejši model) in smo vsi zadovoljni... ima ga tudi tašča in pravi, da ga za noben denar ne zamenja..

 

Pri vorwerku so mi všeč različni nastavki (ne vem kako je pri drugih znamkah), ki jih imamo - navadna krtača, globinska krtača (pri nas pride v poštev za sesanje jogijev in preproge na balkonu) in cev, za sesanje prahu po policah, knjigah, v kotih, za avto ipd. Res je vorwerk malo dražji, tudi vrečke so precej drage, vendar se jih za silo da nadomestiti z vrečkami, ki jih prodajajo v muellerju.

 

Sunny09

simpatija  

član od: 4.7.2009

sporočila: 135

27. jun 2013 13:57

jaz sem se odločila za sesalnik Dyson DC29 DB Allergy je pa malo višji cenovni razred, prej sem pa imela od igeje zip wet, ki je pa pred 12 leti bil zelooo drag sem ga kupila v merkurju 60tisoč tolarjev ampak še vedno dela samo ves čas mi je šlo na živce tiso " po stopnicah gor pa dol ", ta je pa lahek in nobenih problemov nimam. Imam pa za vsak dan od i robota sesalec 780. Zelo sem zadovoljna tako da dysona uporabljam za moje nore dneve čiščenja.

simpatija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti