Ready steady cook

babs  

član od: 21.10.2001

sporočila: 9

tema odprta - 31. avg 2003 13:56 | ogledi: 1.869 | odgovori: 3

Ali kdo gleda to oddajo na BBC Prime? Kakšna se vam zdi?

Lep pozdrav:)

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

31. avg 2003 18:26

Oddaja je že ok, samo recepti pa niso za moj okus... Ne velja zastonj, da v Veliki Britaniji obstaja poseben način življenja (in kuhanja)! Meni bližja je Koch Duell,n a VOX-u vsak dan ob 18.30. Gre pa za isti tip oddaje, le da so jedi malo bolj "evropske"-vmes so pa tudi čudeži...

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. sep 2003 8:48

Meni je tudi bolj pri srcu Koch Duell. na angleškemu poleg vsega vlečejo še listke, česa ne smejo uporabiti - a la nobenih mlečnih izdelkov, nič vina ali kruha... Kombinacije so pa res enkratne, kaj vse ljudje prinesejo. Pozimi gledam oddajo skoraj vsak dan. Tudi na hrvaški TV imajo nekaj podobnega. Ravno tako kuharijo tudi na ProSieben, pa verjetno še marsikje... Čau, Loni Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 01. sep 2003 08:55:01

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

1. sep 2003 9:57

Meni so nemška verzija, še posebaj, ko na začetku vsak kuhar pove oz. prikaže kakšen recept....... in angleška verzija......zelo všeč........angleži so pač angleži.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti