Montažne hiše

ACINAD  

član od: 7.2.2010

sporočila: 1

tema odprta - 7. feb 2010 9:28 | ogledi: 2.339 | odgovori: 5

Zdravo!

Mogoče kdo pozna izvajalca montažne gradnje GORIŠEK - GRADNJA OBJEKTOV iz Dolenjske?

Imate mogoče kakšne izkušnje z njim glede kvalitete izvedbe in materialov.....

Hvala in lep pozdrav!

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

7. feb 2010 9:49

Zdaj, če tvoje vprašanje ni postavljeno z namenom reklamiranja omenjenega podjetnika, boš do takšnih informacij lahko prišla s kontaktom s kupci, ki so že koristili njegove usluge. Na spletni strani imajo referenčne objekte z navedbo kraja, kjer objekt stoji, nudijo pa tudi možnost ogleda gradbišča. Hiše se najbrž ne gre kupit s cekarjem, da bi ljubiteljske kuharje spraševala o kvaliteti gradbenih materialov, ki jih dotična firma vgrajuje. Ognjič

ACINAD  

član od: 7.2.2010

sporočila: 1

7. feb 2010 10:21

sploh ne gre za reklamo! Iščemo izvajalca in reklama za izbranega bi lahko delala šele, ko bi imela lastne izkušnje. Ne vem pa zakaj se ljubiteljski kuharji nebi spoznali na gradnjo in še na druge stvari, saj v življenju poleg kuhanja delamo še marsikaj...... lp ACINAD

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. feb 2010 10:32

Oprosti, ampak tudi meni diši po brezplačni reklami. Ne vem no, moj prvi blog bi se drugače glasil, sicer smo si različni, bi rada le pudarila, da so oglasi poceni, le 40 Eur, in se po mojem mnenju splača reskirat, saj je potem tvoj oglas tu gor 10 dni

Za dober izgled imejte usta do ušes

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. feb 2010 10:48

ACINAD je napisal/a:
sploh ne gre za reklamo! Iščemo izvajalca in reklama za izbranega bi lahko delala šele, ko bi imela lastne izkušnje. Ne vem pa zakaj se ljubiteljski kuharji nebi spoznali na gradnjo in še na druge stvari, saj v življenju poleg kuhanja delamo še marsikaj...... lp ACINAD

Veš, zato, ker se pogosto zgodi, da se takole reklamira.

Praviloma je tako: takoj, ko se nekdo prijavi in nekja konkretnega o enem samem artiklu, proizvajalcu, sprašuje, je to znak, da ima v ozadju željo po reklami. Upam, da je tokrat razlog res drugačen.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

7. feb 2010 20:43

Pojdi na link Pod svojo streho,boš lahko marsikaj podebatiral glede gradnje. BISERKA55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti