Izlet 3 dni - podaljšan vikend - kam?

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

tema odprta - 1. feb 2010 21:01 | ogledi: 9.178 | odgovori: 32

Kaj predlagate?

Ena ideja je Italija, do Benetk ali naprej do Verone. Kaj je še vredno ogleda v tem predelu, blizu čez mejo?

Kaj pa prenočišča v tem zimskem času, imate kakšne izkušnje?

Hvala za vsako info!

Noel

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

1. feb 2010 22:03

V Benetkah boš najceneje spala na Lidu (po mojih izkušnjh), imaš pa kaj videti tudi če greš po dolini reke Brente. Vsak dožki je v Benetkah kaj vejal, je imel palačo ob reki Brenti. Res vredno ogleda. Kako je pozimi ne vem, ker sem bila ponavadi pred poletjem. Midva sva spala po campih, ki jih ne manjka. Kako je v tem letnem času pa nimam pojma. lp Vesna

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

2. feb 2010 8:16

Pozdravljena! Po mojih izkusnjah se v Benetkah najceneje spi v Mestrah. Poisci lokalizacijo blizu zelezniske postaje (npr. hotel Tritone /pazi da isces tistega v Mestrah ne na Lidu/, Roberta....). Pri hotelu namrec lahko parkiras avto (Tritone ima zraven javno parkirno hiso, Roberta ima svoj parking), potem pa par metrov pes do vlaka in za malenkosten drobiz eno postajo cez vodo do mesta. Cene poglej na netu, pod posebini ponudbami se najdejo zelo ugodne cene.Ce te zanima kaj bolj konkretnega pa poslji ZS. LP. A a

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. feb 2010 8:25

Verona v tem času je krasna (lahko naletiš na slabo vreme, ampak to se lahko zgodi povsod), lušten hotelček dokaj blizu centra (mi vedno hodimo peš): http://www.booking.com/hotel/it/hotelpiccolo.en.html Garaža se doplača (8 evrov na noč), ampak je drugače ugodna cena. Lani smo bili točno ob tem času tam, letos gremo tisti vikend od 19.2. dalje, ker je maraton takrat (rekreacijski turizem). Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. feb 2010 8:52

Poslušaj, imaš evidentno čas in imaš tudi nekaj sredstev in pri teh dveh blagrih se boš odpovedala gušt, ko boš sama načrtovala potovanje? In konec koncev, Italija ni nekaj čisto na drugem koncu sveta, to je sosednja dežela, o značilnostih sosednih držav se pa spodobi, da zna vsak človek o njej nekaj povedati in sam poiskati. In če je o kakšni deželi in njenh destinacijah ogromno informacij, jih je pa o Italiji. Človek najprej sam naredi selekcijo in šele na tej osnovi pripravi vprašanje, če želi dobiti kakšen dober odgovor. Npr: smiselno je vprašati, npr, kje se dobro parkira v Benetkah...in pridejo odgovori ven. Vprašanje v stilu, kaj se pa da videti tam okoli Benetk je pa preširoko. Mi ne poznamo tvojih preferenc, tisto kar nas zanima, ni nujno da tebe. Za hotele sta pa booking.com in venere.com /zlasti za Italijo/čisto okej referenca. Vsekakor boljša kot kulinarika.net Vendelina jr.

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

2. feb 2010 10:42

Oh, brez komentarja... rolada

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

2. feb 2010 10:54

Reca, julijasi in Loni, hvala vam za ideje in odlične nasvete! Veliko več mi pomeni, če mi nekdo reče: "ta hotel je v redu" kot pa brskanje po netu v neskončnost. Noel Sporočilo je spremenil(a) Noel dne 02. 2010 10:55

neznan uporabnik

2. feb 2010 10:57

Če bi vprašala, kaj naj oblečeš mogoče, bi dobila tri strani nasvetov (ki bi vsebovali še marsikaj drugega), tako pa.... nekdo bi rad imel pač škarje in platno v rokah, kaj čmo, tut taki morjo žvet japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. feb 2010 11:17

Japaja, a maš ti kaj od lajfa ali pa samo misliš na mene? Vendelina jr.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

2. feb 2010 11:20

Vendelina jr. je napisal/a:
Japaja, a maš ti kaj od lajfa ali pa samo misliš na mene? Vendelina jr.
Owned! :) s0ncek*

neznan uporabnik

2. feb 2010 11:45

Samo na tebe mislim, Vendelina jr. In takle fishing for compliments je malce poceni, se ti ne zdi? japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti