Izlet 3 dni - podaljšan vikend - kam?

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. maj 2010 18:58

Ne vem, koliko so se zadeve spremenile, ker na Plitvicah nisem bila že dolga leta. Spomnim se enega mokrega dne tam, ko so bile lesene potke in brvi čisto mokre in je bilo mojo mamo noro strah, da bo komu podrsnilo in bo padel v jezero ali se zvalil po hribu. Če te dež ne moti in si na Plitvicah že bila, pojdi zaradi dobre družbe.

Mi smo se prav tako že klatili po hribih ob deževnih in oblačnih dnevih. Seveda se manj vidi, nam je bilo pa v šotoru vseeno lepo. Obleke in hrano smo imeli spravljeno kar v avtu.  Slednje predvsem zaradi .

Vanja

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

4. maj 2010 21:45

Japaja,se popolnoma strinjam s teboj. LE ČEVLJE SODI NAJ KOPITAR!!! Pa še to: slovenščina je dovolj bogat in poln jezik da nekaterim med nami nebi bilo treba uporabljat toliko angleških besed in tujk. Veliko simpatičneje je uporabit kako narečno besedo kot je npr.šparuge ali murke. mejačka

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

4. maj 2010 22:24

Obožujem, preprosto obožujem, ko se preprosto vprašanje in nanj možni odgovori spemenijo v ........

bravo ...

Najbolj žalostno je pa to, da se človek naroči na temo, dobi mejl, da ga čakajo odgovori, in ko pride pogledat odgovore .... ohoho ... ima šta i da se vidi!

Sporočilo je spremenil(a) Pitončica dne 04. 2010 22:26

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. maj 2010 7:11

Tehle dveh zadnjih postov ne razumem najbolje - in ker sem bolj firbčne sorte, bom kar prosila - bi me razsvetlili, prosim!?

lp

cervus

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

5. maj 2010 7:29

mejačka je komentirala nekaj s prve in druge strani (tudi meni ni blo jasno kam to leti, pa sm šla preverit) in sem šele nato ugotovila, da je več odgovorov namenjenih določenim osebam, in niso nisi slučajno vezani na to temo in začetno uprašanja .... kar pa preprosto obožujem

No jst zdej grem na Plitvice .... in tema se lahko ponovno ohladi in postavi na zadnji tir

hvala in lp

Pitončica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. maj 2010 7:49

Hehehe, hvala za hiter odgovor, Pitončica - uživaj na Plitvicah 100 na uro, ma kakršnokoli vreme že bo - pol pa poročilo, prosim!

lp

cervus

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. maj 2010 9:04

Pitončica, sicer si že odločena, no, jaz sem bila tam v oblačnem in deževnem vremenu, pa je bilo super, padel ni nihče nikamor, drselo tudi ni kaj preveč... Sem bila tudi v sončnem dol in - vsako vreme ima svoj čar. Ne bi se znala odločiti, kdaj sem se imela bolj fajn.

Loni Makaroni

sensia  

član od: 17.4.2009

sporočila: 98

5. maj 2010 10:43

Bila v dežju na Plitvicah in je bilo božansko.Na vhodu si kupiš prozoren dežni plašček, sicer zgledaš ko kak japonski ali pa kitajski turist, sploh, če maš še foto okoli vrata,nisi nič po hrbtu moker pa še tak lahek je.Je pa res, da je drevje tako gosto prepleteno, da te dež niti ne zmoči preveč edino na odprtem je bolj kriza.Meglice ni bilo nobene.Proti koncu ogleda smo meli srečo, da se je pokazalo sonce in obsijalo slapove prek katerih so se raztezale mavrice.Pravi filmski pogled.Če imaš pravo obutev ne bi smelo bit nobenega problema.Lepo se mejte.Ja pa da ne pozabim eno par let nazaj se je super jedlo v Lički Koči na nasprotni strani ceste.Upam, da imajo še istega kuharja, sploh če hočeš probat kaj domačega. sensia

neznan uporabnik

5. maj 2010 12:07

Pitončica, če boš prečekirala odpiralni čas Ličke kuče, javi prosim? Se strinjam, Plitvice so mistične ob takem vremenu, kot se kaže te dni. Potrebno je pa le malce gledati pod noge, kam in kako stopiš. Plitvice so destinacija, po kateri nas(?) marsikdo pozna. Tam je bilo na koncu koncev posnetega tudi veliko filmskega gradiva o Winnetouju. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti