Revija moj malček

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

tema odprta - 1. feb 2010 14:49 | ogledi: 2.396 | odgovori: 9

Je katera/kdo naročnik na omenjeno revijo ali jo kupuje v redni prodaji?

Lepo bi prosila za scan članka iz decembrske številke.

Obenem pa bi še prosila za mnenje kaj bolj priporočate - revijo Mama ali Moj malček? Izkušnje...

Najlepša hvala!

Maja

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

1. feb 2010 15:17

Jaz sicer nisem več naročnik nobene od naštetih revij, ker so moji otroci že veliki. Mislim pa, da se lahko naročiš kar na obe reviji saj se dopolnjujeta. swarovski

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

1. feb 2010 15:57

Jaz sem bila naročena na Mamo, kar nekaj časa. Malčka sem pa občasno kupila. Te robe imam kar precej, ti lahko tudi nekaj starih izvodov dam, pa se odločiš, kaj te bolj zanima. Tokrat se pa ne bom naročila na nobeno.

Kupila sem pa tiste posebne izdaje 'nosečnost in porod' in 'paparica' od Mame, pa 'Novorojenček' od Malčka. Te so mi bile kar v veliko pomoč. V rednih revijah so mi bile všeč kolumne (Šinigoj ima krasne, pa Oriana, pred kakim letom je imela Vita Mavrič, te so mi bile njljubše). V bistvu sem nekaj časa ostala naročena na Mamo prav zaradi kolumn , ker članke imaš več-manj vse na netu, kolumn pa ne (vsaj jaz jih nisem zasledila).

Mi je pa bila Mama bolj všeč pred prenovo ...

 

No, če rabiš kak star izvod, ti lahko enkrat na poti v Lj dostavim spotoma.

 

Aja, imam še en izvod od Lise (ima / je imela tudi revijo za mamice), tole mi pa ni bilo všeč.

Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. feb 2010 16:11

Atina je napisal/a:

 Tokrat se pa ne bom naročila na nobeno.         

Atina

   

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

1. feb 2010 17:15

rimljanka je napisal/a:

Atina je napisal/a:

Tokrat se pa ne bom naročila na nobeno.

Atina

za pozorno branje :)

Atina

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

1. feb 2010 17:21

Bila sem naročena na revijo Mama , pa mi je nekako začela predstavljati bolj problem kot pa korist. Če pričakuješ prvega , ti sicer svetujem branje le te , drugače pa najbrž že obvladaš zadevo.

lp

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. feb 2010 17:22

Juhu!! Čestitke za vse kulinarične dojenčke! matilda

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

1. feb 2010 17:23

Atina, jaz pa sem zadnjič na modni temi mislila, da nas malo zafrkavaš, ker si bila tako skrivnostna. Ampak sedaj vidim, da je novi kulinarček/ka res napoti. Iskrene čestitke!!! magnolija

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. feb 2010 17:26

Aja, še moje mnenje.... Ko sem pričakovala prvega, sem brala te revije kar v knjižnici. Verjetno je bilo precej koristnega, kakšna stvar te pa bolj zmede kot ne. Vsekakor priporočam branje, ampak ne vzet vsega za 100% tam notri. Ko sem rodila, sem dobila za darilo naročnino na Moj malček. V tem letu so se članki začeli ponavljati, tako da mi ni bilo čisto nič žal, da se je naročnina iztekla. Pri drugem sem pa itak ugotovila, da je včasih bolje, če veš kakšno stvar manj, seveda ob izkušnjah s prvim otrokom. matilda

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

1. feb 2010 17:50

Anita, se priporočam za kak izvod, sicer vedno preletim v čakalnici kar je na voljo, počasi pa bi rada kaj imela za "čtivo". Pa glej da prideta lepo oba oz vsi naokrog - je vaša vrsta ;) Hvala vsem za nasvete, če se najde junak/inja z decembrsko številko malčka pa sploh fino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti