Dodatek za veliko družino

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

8. feb 2010 14:13

Oooo, čestitam. Upam, da boste čim prej tudi uradno velika družina. Zaenkrat se nekaj premika v tej smeri, vsaj do 2012....

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. feb 2010 18:45

mmiikkii je napisal/a:

No, nas je od prejšnega tedna tudi pet doma:). Na žalost, pa se pravno gledano ne štejemo za veliko družino. Mogoče se me bodo nekatere/i spomnili iz neke druge debate (o istospolnih družinah). No, takrat sva s partnerko imeli enega škrata, sedaj pa sta se nam pridružila še dvojčka.

m.m.
Čestitke tudi z naše strani in držimo pesti, da boste istospolono usmerjeni čim prej deležni enakih pravic kot ostali. katjushka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. feb 2010 21:48

mmiikkii je napisal/a:

No, nas je od prejšnega tedna tudi pet doma:). Na žalost, pa se pravno gledano ne štejemo za veliko družino. Mogoče se me bodo nekatere/i spomnili iz neke druge debate (o istospolnih družinah). No, takrat sva s partnerko imeli enega škrata, sedaj pa sta se nam pridružila še dvojčka.

m.m.

Iskrene čestitke za nova člana ! Naj zakonski mlini končno že zmeljejo tudi za vas enak status, kot ga imamo kar avtomatsko vse ostale družine.

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti