Indijska vanilija

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

30. jan 2010 19:20

Oprosti, namen ni bil slab - pač moji pomisleki in hkrati nasvet, naj se najde kdo, ki bo vzel vse ponujene palčke (2 prijateljici, 3 sodelavke...). Glede "količine" pa je res tako, da se vanilija običajno oglašuje v masi in ne dolžini. Zdaj bom pridna in ne bom več smetila tvoje teme . Lepo prodaj. kafetarca

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

25. avg 2010 23:33

Pozdrav vsem! Jaz nazaj iz črne Afrike. Tokrat brez vanilije. ;) Samo tole bi pripomnil, da se vanilija prodaja na veliko v kilogramih in na malo po komadu. Kvaliteta pa se ocenjuje po dolžini in ne teži. Težo lahko namreč hitro povečaš, če stroke namočiš v vodi. Dolžina je odvisna od starosti orhideje in pogojev rasti. Tako so večji stroki tudi bolj aromatični. Tudi, če kupuješ na kilograme, cena hitro raste pri dolžinah nad 16 cm. Še to: Če so stroki suhi / trdi, je možno, da so bili ekstrahirani - so nekaj mesecev ležali v alkoholu, ki je iz njih potegnil aromo. Tako se zadeva dvakrat proda. Aromo (ekstrakt) posebej in slamo posebej. Zdi se mi, da si veliki trgovci tudi to lahko privoščijo. LP Sergej C Sporočilo je spremenil(a) Sergej C dne 25. 2010 23:34

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti