Avtohtone rastline

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

30. jan 2010 17:10

No, pa gremo spet znova! Jaz bom tokrat previdno tiho. Saj se še spomnimo malemame in njene seminarske...Issi , močno se seveda stinjam s teboj. Lep sobotno sneženi pozdrav! kara

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. jan 2010 19:57

Issi je napisal/a:
Joj masters, raje zbriši - (spet) se bo usulo pametnjakovičev, ki bodo delali tvojo psihološko analizo od časov ko si bil(a) v plenicah dalje, pa vse do današnjih dni, ko si itak "nesposobno, nesamozavestno, razvajeno bitje", ki pričakuje da bodo drugi naredili tvojo nalogo... ... ...Issi

kara je napisal/a:
No, pa gremo spet znova! Jaz bom tokrat previdno tiho. Saj se še spomnimo malemame in njene seminarske...Issi , močno se seveda stinjam s teboj.Lep sobotno sneženi pozdrav!

kara

Pa dobro, Issi in kara, kako da človek ne dela vaše " psihološke analize ", kar koli pod tem Issi misli? Zakaj me imaš za pametnjakoviča ( tako se  reče zmeraj v negativnem kontestu )? Lepo vas prosim: vtipkajte v google " avtohtone rastline " in " kraški rob ". V prvem primeru pride 15.900 zadetkov, v drugem pa 366.000 . A je za to sploh potrebna kakšna modrost? Vtipkajte iste besede v " najdi.si "! Pa  še v kakšen iskalnik.

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

31. jan 2010 11:32

ežoj, ežoj, popuščaš! jaz sem ravnokar vtipkala avtohtone rastline kraški rob v gugl in je izpljunil samo 1570 zadetkov. Ampak imaš pa tudi prav - to je tako za seminarsko kot za psihološko analizo povsem dovolj. Lepo nedeljo vsem, Sonja

neznan uporabnik

31. jan 2010 12:59

Matr a vi veste kolk taužent zadetkov je to??? Pa če ti računalnik počas dela? No, jaz sem uspela izbrskat, da je ena od kraševskorobnih avtohtonih rastlin tudi refošk. Mi zadošča japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti