Rojstni dan

neznan uporabnik
tema odprta - 13. feb 2001 11:53 | ogledi: 18.010 | odgovori: 33

prosim za informacijo, kje se lahko praznuje otroski rojstni dan razen McDonaldsa ipd.

hvala, d.

neznan uporabnik

13. feb 2001 14:45

Tudi jaz bi bila zelo vesela kakšnega predloga, vendar v Mariboru. Sin je že 2 x praznoval roj. dan v gostilni Mlada lipa v MB, imajo pizze, igralne avtomate, kotiček za ta namen, lahko imajo svojo glasbo.., skratka zelo so bili zadovoljni. Letos pa bi bil rad nekje drugje. Zveza priajteljev mladine ima prostor, vendar je cena za 3 ure kar 8.ooo SIT. PREVEČ!!!!!!! Na pomoč, se mudi. Hvala.

neznan uporabnik

13. feb 2001 14:54

Rojstne dneve otrok lepo in zabavno pripravijo v Celju, v hermanovem brlogu (Muzej novejše zgodovine). Istocasno lahko odrasli izkoristite cas za ogled muzeja - ne bo vam zal! irena

neznan uporabnik

13. feb 2001 21:54

meni pa se zdi da je najboljse doma ko z otrokom pripravljata slavje se zraven zelo zabaveta,lahko pripravita tudi igrce in srecolov

neznan uporabnik

14. feb 2001 7:04

Živijo še enkrat. Saj je res, da so lepi roj. dnevi doma, a kaj ko ni prostora. Sin praznuje 12 let, pa nimam pojma, kako praznovati (v Mariboru). Kaj mislite o ceni prostora z dvema animatorjema (8.ooo SIT - za 3 ure) Zveze prijateljev mladine? Kje pa je hrana, pijača, torta... Če bi imela denarja kot pečka, ne bi iskala prostora, da otroku polepšam dan, ker bi verjetno imela krasno hišo..... ZPIM očitno tega ni namenil skromnejšim otrokom........ Kar hudo mi je .... Imejte se radi. M.

neznan uporabnik

14. feb 2001 9:50

draga Melita! Tudi meni je hudo,ko si to napisala.Kaj pa če bi prosila svojo mamico ali pa taščo misliš da nebi pomagale če imajo večje stanovanje.Drugače pa ti ne morem pmagat,ker sem iz celja

neznan uporabnik

14. feb 2001 10:10

Hvala za vaše odgovore, vendar sem pozabila omeniti, da smo iz Ljubljane. Ker imamo stisko s prostorom (za 15 otrok je hitro premalo prostora) mi očitno ostane le to, da jih peljem v kino. sicer pa, hčera ima na današnji dan rojstni dan (9 let), praznovali pa bomo v petek , zato, kakšen dober predlog je še vedno dobrodošel. hvala in pozdrav vsem. darja

neznan uporabnik

16. feb 2001 12:22

Živijo Darja! Držim ti pesti, danes je že petek. Jaz imam časa že točno 1 mesec, da si omislim kaj zanimivega. Zgleda, da lastniki lokalov nič kaj ne berejo teh strani, lahko bi si naredili krasno brezplačno reklamo. Ve se, da pri otrocih starši še najmanj "šparamo" in bi za praznovanje roj. dne tudi kaj potrošili. Se mi pa zdi res neumno dati 8.000 sit za 3 ure zakupa prostora. Sin pravi, da je to itak prekratek čas. Pomoč je še vedno dobrodošla. Čao M.

neznan uporabnik

18. feb 2001 11:44

Pozdravljena Melita in ostali. No tale otroški rojstni dan je za mano. Očitno sem imela premalo časa in se prepozno odločala o lokaciji tako, da sem verjetno izbrala najdražjo varianto - kot praviš, pri otrocih res ne šparamo; pa glede na to, da zadnji dve leti nismo praznovali, smo pač potrošili malo več. Torej midva z možem sva otroke peljala na ranč KAJA in GROM (nahaja se v Rovtah - to je med Logatcem in Vrhniko) ob treh popoldne kjer so jih v črni kuhinji pogostili s sendviči, pijačo in torto, vmes pa so jahali konje in šli v palčkovo votlino, zraven pa še poslušali anegdote o palčkih in konjih. Vrnili smo se po osmi zvečer z nasmehi in petjem pesmic. Cena: 12 otrok 25.000,oo SIT. Lahko pa izračunate vso domačo pripravo in... pa vidite kam pridete s financami. Pa še nekaj Melita, glede na to, da je tvoj sin star že 12 let in verjetno njegovi prijatelji tudi , jih pelji na kakšno pizzo (v Ljubljani ima JURMAN na razpolago zraven tudi sobo z igrali),ali na ogled kakšnega filma v kinu, pa bodo tudi zadovoljni - verjemi. Sama sem otroke pri 7 letih peljala gledat BABE in je bilo tudi fino in po svoje malo drugače. Pa lep pozdrav , d. darja

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

10. maj 2005 14:15

pozdravljene; ravno iščem ideje za praznovanje 4. rojstnega dne naše najmlajše članice, pa me je zaneslo na mojo najbolj domačo stran-kulinariko:) torej, nše dete je tako skromno, da nima posebnih želja za darila. Prav zato bi ji rada pripravila nekaj posebnega. S sorodniki bo tako ali tako praznovala kot vsako leto - domači piknik, v vrtcu imajo že utečeno praznovanje. Kakšna ideja glede okraskov, hrane? Sicer pa sem predvidevala, da si vzamem dopust in greva kam, da ji posvetim tisto največ vredno- svoj čas. Ne vem pa kam- MB z okolico. kakšne izkušnje imate kaj? hvala za kakršnokoli idejo. lp, tabina

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

10. maj 2005 14:25

Pozdravljeni! Še jaz imam vprašanje in sicer ravno tako roj. dan - še kam v Celju z okolico razen Mcdonalds, Tuš, Hermanov brlog ... NUJNO! LP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti