Rojstni dan

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. maj 2012 14:42

O, ja, sem bila kar zoprna, ampak mi ni nič pomagalo. Se sploh ne spomnim, če dobro pomislim, da bi kaj posebno praznovali, kamo li tako kot danes. Zato zelo rada praznujem tuje rd, svojega pa sploh ne. Bog ve, zakaj?

 

naor

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

9. maj 2012 21:34

ooo, jaz se pa svojega rojstnega dneva dobro spomnim. S kolesi smo se dobili pred osnovno šolo in potem šli skupaj na pico. Prav veliko pic ni bilo, saj smo po 4 punce pojedle eno. Potem pa smo se spet zapeljali pred šolo in osvajal en druzga. hehe...ajaj, od tega je že fuf..17 let.. :)

 

Maxi25

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

10. maj 2012 18:35

V Mengšu- Harmonija organizira praznovanja za otroke in je cenovno ok. Dogaja se zunaj na travi in je zelo prijetno.

Pri nas sta punci za rojstni dan ponavadi praznovali v bližnji piceriji.Včasih še potem domov na torto. Meni je bilo kar všeč, da so bili malo sami in se zabavali. Ker nimamo hiše si piknika nismo mogli umisliti. Kasneje sta nabavili zgolj slane stvari in pijačo in so bili v parku do večera. Zanimivo je bilo tudi, ko sta za rd povabili v kino in nabavili kokice in pijačo. Važno je, da so se imeli ok.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti