Rojstni dan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. maj 2005 14:31

V Mariboru se da za praznovanje rojstnega dne za otroke dogovoriti tudi z Zvezo prijateljev mladine. Lahko je tudi v njihovih prostorih, poskrbijo za igrice, zabavo, klovna in podobno. Kaj pa če se z otrokom odpravite na Dunaj, v Goensendorf, park, v katerem imajo številne eksotične živali (levi, žirafe, sloni). Z avtomobilom se voziš med njimi, nam se je žirafa sklanjala skozi okno. Tam ste v treh urah, pa malo po parku, pa vožnja nazaj in kje po poti kosilo? Mi smo naredili kar tako, neke sobote, in otroka se še danes, deset let kasneje, tega z veseljem spominjata. Mamamia mamamia

Študentka1  

član od: 31.5.2004

sporočila: 91

10. maj 2005 15:09

slišala sem da v MB otroci lahko praznujejo tudi v Areni pod Pohorjem... tam je praznoval letos nečak, pa so bli ful zadovoljni.. ti naredijo baje še vabila, oblekli so jih v netopirje, jih animirajo... pa tudi neka smešna cena.. koliko točno pa ne vem?!... probajte se tam še pozanimat... lp, Studentka1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. maj 2005 15:14

V Ljubljani lahko priredite zabavo tudi na sportnem drustvu Gib na Drenikovi. Polkicite na recepcijo na telefon 514 13 30. Lep pozdrav, Sonja

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

10. maj 2005 15:21

V Ljubljani rojstne dneve organizira tudi živalski vrt. INFORMACIJE PO TELEFONU: 01 24 42 182 vsak delovnik od 8. in 15. ure Sodelavka oziroma hčerka je bila zadovoljna. lp, Marija

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

10. maj 2005 18:14

Tabina, če boste v družinskem krogu že praznovali in v vrtcu tudi, je res najbolje, da dan preživite kot vam najdolj prija. Tako delamo pri nas namesto daril. V letih tvoje hčerke smo obiskali Postonjsko jamo in je še danes drag spomin. Drugič smo se peljali z katamaranom v Benetke - seveda so bili starejši. Obisk Volčjega potoka, kjer je poleg krasnega cvetja tudi vedno kaj za otroke. Obisk Bleda in z kočijo okoli otoka. Z vlakom do Ljubljane in potem v živalski vrt ali z vlakcem na ljubljanski grad. Nas pa letos čaka ( lepše vreme ) obisk rudnika v Idriji. Imam pač fante. Kaj pa če si otrok želi samo kompanjona pri gledanju risank in prigrizovanju pice na kavču? Lumpica

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

11. maj 2005 11:19

hvala vsem za ideje! tabina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. maj 2005 15:07

Lumpica, idrijski rudnik je tudi za punce, verjemi mi, potem je pa gor sladoledni vrt in včasih se je v gostišču Barbara dobilo eno bajno sladico (večinoma iz sladoleda), podrti rov imenovano. Loni Makaroni

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

24. feb 2006 18:39

Za tiste, iz LJ. V City parku je v prvem nadstropju lokal, ki mislim, da se imenuje Pod vodo, in ima tudi organizirana praznovanja rojstnih dni. Tam, s svojimi prijatelji seveda, vsako leto praznuje moj nečak. Sama še nisem bila tam, pa pravijo, da je super. Pozdravček! Vrana

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

24. feb 2006 23:44

Mogoce par idej: -iskanje skritega zaklada z svetilkami -ogled filmske predstave,vecerja doma(pripravila sem testo za pizo,vsak otrok si je sam pripravil in oblozil pizo po svojem okusu) -v soboto z nahrbtniki v hribe ali pa na Smarno goro -najem dveh kegljaskih stez-tekmovanje med dvema ekipama -prenocitev v spalnih vrecah(imamo stanovanje,dekleta pa so spale po celem stanovanju,smeha in klepetanja pa je bilo tako in tako celo noc dovolj) -letos bomo praznovanje prestavili na poletje,na vrtu bomo postavili sotore in se bomo sli indijanski tabor..... Mislim da je veliko moznosti,ki vcasih niso povezane z velikim financnim zalogajem,Vcasih je ze dovolj izvirna ideja.Tudi jaz sem ze peljala celo armado otrok na turisticno kmetijo,kjer so imeli zabavne igre,jahanje,vecerjo pa so si pripravili v Tipiju-Indijanskem sotoru.Cena pa je bila 200evrov.Samo taksno praznovanje sta dobili za 10 rojstni dan. Drugace pa razmisljamo improviziramo in se punce vsako leto ze veselijo na praznovanje. L.P. marmeladka

pkuharica  

član od: 28.1.2012

sporočila: 6

7. maj 2012 19:15

moja hči bo imela 13.rojstnni dan,pa nevem kje praznovati(okolica kranja) da bi bilo poceni!

pkuharica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti