Knjiga "otroške zabave in igre" avtorica anne braun

anera  

član od: 24.1.2009

sporočila: 14

tema odprta - 25. jan 2010 21:32 | ogledi: 12.742 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Iščem knjigo "Otroške zabave in igre", avtorice Anne Braun. Knjigo je izdala Mladinska knjiga leta 2001. Danes sem bila v knjigarni Mladinska knjiga kjer mi je prodajalka na žalost povedala, da niti v eni trgovini nimajo več te knjige. Ker je izšla davnega leta 2001 je rekla, da je majhna verjetnost, da bi jo lahko sploh kje še kupila, razen v antikvariatu. Preverjala in iskala sem to knjigo tudi po netu, vendar brez uspeha. Preverit moram sicer še v DZ, ampak se bojim, da jo ne bom dobila. če mogoče kdo ve, kje bi jo lahko kupila, naj mi prosim sporoči.

Hvala in LP

anera

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

15. avg 2010 16:10

Tudi jaz sem interesent za to knjigo. Vesela bom , če jo ima kdo za prodat. Prosim javite mi na ZS. pozdrav m.schafe m.schafe

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. avg 2010 23:17

Sem pač (š)tulka , tudi mene zanima ta knjiga in jo že dolgo iščem. aneri in m.schafe, toliko v tolažbo: izšla je podobna knjiga z naslovom 'Družinske igre', ki prvi sicer ni enakovredna, a je kar luštna.

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. avg 2010 11:12

Več podatkov, če koga zanima: Otroške in družinske igre, izdala Tehniška založba Slovenije, avtorji: Kessel, Frorath, Fuchs in Diem.

tulka

feliksina  

član od: 12.6.2014

sporočila: 1

12. jun 2014 10:16

Jaz imam kar dve knjigi Otroške zabave in igre. Če bi jo kdo želel, je ena še original zapakirana v tovarniško folijo, neodprta... Pošljem po pošti...

feliksina

topsi  

član od: 3.6.2009

sporočila: 110

12. jun 2014 10:48

Jaz bi jo imela!

 

Sem že poslalo "pisemce"!

 

Lep vroč pozdrav,

 

topsi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti