Jedilnik lazanja

neznan uporabnik

2. feb 2010 9:09

Ja no, eni imajo rajši makarone, drugi krompir. Vse obenem je pa v smislu seckanja čebule, uporabe mletega mesa... Spečeš lahko istočasno v pečici? Meni se ne zdi preveč komplicirano. Zzak1977, če pa vse skupaj zložiš v eno posodo, dobiš en muslazanjemarš, zakaj pa ne japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. feb 2010 9:13

Meni je čudno, imam občutek da so ljudje v takih situacij bolj kot ne izbirčni. Zaradi mene lahko zraven naredi še testeninsko omako in za tiste ki ne marajo testenin še krompir v solati, pa še malo kruha, seveda belega in črnega... Kot sem pa že rekel, sem mnenja da taka vprašanja niti ne sodijo na firum, ker ne poznamo ljudi in okusov, jih pozna najbrž sama najbolje... zzak1977

neznan uporabnik

2. feb 2010 9:23

Če že nekoga povabiš v goste, ni nič narobe, če ga pogostiš tako, da bo njemu prav? Pa magari z njegovo izbirčnostjo vred. Druga pesem je doma, za domače, tisto vsakodnevno.. Tretja pesem je, če nekoga povabiš gustirat neko novo jed ali jed, ki je prinešena s potovanja.. Kaj vse zganjajo v protokolu, imajo vohune (haha) za to, da izvejo, kdo kaj preferira in kdo česa ne mara.. Bi jaz tam tudi postavila na mizo en pisker paštafižola pa ko voli nek izvoli? In zakaj taka vprašanja ne sodijo na forum? Saj če ti je vse jasno, jih sploh treba ni. japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 02. 2010 09:24

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. feb 2010 9:43

...japaja. zzak1977

neznan uporabnik

2. feb 2010 9:48

No prov! japaja

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

3. feb 2010 8:19

Sama se pridružujem mnenju, da zraven lazanje ne sodi prav nič drugega kot zelena solata. Vse drugo, kar nekateri naštevate, bi bilo (prosto po Vendelini) too much information :D

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti