Kaj je jedilnik

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

31. jan 2010 8:34

Ežojči, na vse nas,............na vse nas....... No, mi smo danes že navsezgodaj zviška gledali na sneg, ko smo ga odmetavali tja vstran v smislu "le kam bi del, le kam bi del?". japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 31. 2010 08:39

ariella  

član od: 29.1.2010

sporočila: 16

31. jan 2010 11:10

Živijo! Malamama, žal boš morala le ti napisati seminarsko nalogo. Sama sem se že večkrat znašla v podobni situaciji. Preprosto sem si vzela dve uri časa, odšla v večjo knjižnico in se postavila pred polico s tematiko, ki sem jo obravnavala, V tvojem primeru so to police s kuharskimi recepti in kulinariko. Vem da je tega gradiva ogromno, vendar se ti splača praktično prelistat knjigo za knjigo, saj boš le tako našla idejo ali tematko, ki te zares zanima in bi bila dovolj zanimiva tudi za profesorja. Ko se si poš posatavila cilj in bo vsebina obravnavene teme bolj ozko usmerjena, si pomagaj z ostalimi strokovnimi literaturami. V veliko pomoč so ti lahko tudi diplomske naloge na podobne teme, saj imajo vedno na zadnjih straneh napisane literature. Pomagaj si tudi z netom - tako v slovenščini ali drugem jeziku (ang). Če ti tuji jeziki ne ležijo najbolje, si besedilo skopiraj v google translate. Veliko sreče!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2010 12:14

ariella, ariella,

če je punca že napisala nekje 100 seminarskih nalog, pol to vse obvlada. Gre enostavno za to, da je vprašanje zastavila na tako visokem nivoju, da ga ti ( jaz tudi, pa morda še kdo ) sploh ne razumemo.

A ja: dobrodošla na kulinariko!

ežoj

neznan uporabnik

31. jan 2010 12:56

No, pa smo tam! Ežoj, lepo, da si priznal, da ne štekaš. Jaz tudi ne. Se mi zatakne že pri preprosti definiciji, kaj sploh jedilnik je? japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. jan 2010 13:05

malamama,

tudi sama moraš pokazati spoštovanje do drugih, če ga želiš dobiti od njih.

Menim, da si sicer odgovor na prvotno zastavljeno vprašanje dobila, kajne?

moderatorka tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti