Krpa shamwow komplet iz top shopa

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

tema odprta - 19. jan 2010 19:46 | ogledi: 3.032 | odgovori: 10

Je kdo že preizkusil ta komplet? 

Mojega moža mika predvsem krpa za pranje oz. brisanje avta, sama sem pa do takih prodaj zelo skeptična. Nekako mi ne gre način : pokličite zdaj in podarili vam bomo ....    Prav zato bi rada vedela, če so krpe vrednega svoje cene.

 

 

 

Cila

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

19. jan 2010 19:49

Niso slabe, ampak svoje cene pa nikakor niso vredne. Moje že imajo luknje, pa jih ne uporabljam več kot en mesec. Tudi vpijajo ne tako kot kaže reklama. Barbra

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

19. jan 2010 20:10

Vpijajo fajn, ta velika popije nekje 3/4 litra vode, tamala mislim da med 3 in 4dl... Imamo jih nekje dva meseca, perem jih na roke, pa so še iste oblike in vse kot prvi dan. Mi smo kr zadovoljni z njimi. Petya Sporočilo je spremenil(a) Petya dne 19. 2010 20:10

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

20. jan 2010 7:47

Tudi mi smo zadovoljni z njimi, so res skoraj čisto tako performantne kot v reklami.. Nam je daleč najbolj pomembno, da fajn in veliko vpijejo in da vodo, no tekočino, v sebi zadržijo, ko napito krpo dvigneš, da jo ožameš.. Kakovost in količina vpijanja na sedežni, preprogi, ploščicah, ožemanje puloverjev, .. tle ni dileme, vpijanje - ocena 5! Pri nas recimo se ne obnesejo tako dobro pri brisanju gladkih površin, kot je recimo ravno avto, v reklami za krpo ne ostane nobena sled, mmm, pri nas pa, resda mičkino, pa vendarle, sicer takoj izhlapi brez sledi, ni pa takoj takoj tako suho kot v reklami. Eno tamalo uporabljamo za brisanje kopalnice zvečer po uporabi (ogledalo, pipe, kad, ..) in je ok, za krpo ni takoj suho, izhlapi pa prec, tko da res ne ostane sledi.. Perem jih na roke ali pa v pralnem stroju skupaj z drugimi krpami, z minimalno praška, brez mehčalca, dodam pa malo alkoholnega kisa.. Uporabljamo jih že cca. pol leta, obliko so obdržale, barvo tudi, zaenkrat delujejo trpežne. Res niso kot v reklami, zaradi brisanja, morda bi zato rekla, da niso čisto vredno svoje cene, je pa res, da v reklamah navadno vse prikažejo tako lepo, kot pa v resnici ni, pa vseeno kupujemo in uporabljamo, od čistil, kozmetike, hrane.. Mi smo z njimi zadovoljni Lee Ann

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

20. jan 2010 7:57

Se popolnoma podpišem pod Lee Ann. Zadovoljni, vsestransko uporabne ... v reklami pa le malček pretiravajo, pač kot vsaka reklama . Nakup priporočam. Vam pa svetujem, da jih kar direktno kupite v Spar-ju na polici od Top-Shopa in prihranite cca 5€ za potne in ostale stroške. girica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. jan 2010 8:44

Vsem hvala za mnenja.  Girica tebi še posebej za podatek, kje kupiti ceneje.

Cila

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

20. jan 2010 15:04

Vesela sem vašega mnenja o teh krpah. Jih namreč že dlje časa opazujem in se ne morem odločiti za nakup. No, morda pa se zdaj bom. daga

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

20. jan 2010 22:07

lee Ann,med tekstom omenjaš ,da daš alkoholni kis.Ali ga daš pri vsakem pranju?.Me res zanima. Mi napšeš kaj več ,prosim. zaja

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

21. jan 2010 8:43

zaja, tako je! Alkoholni kis in sodo bikarbono uporabljam zadnja 3 leta namesto razno raznih čistil za celo hišo, ki ti vzamejo denar, niso niti najbolj učinkovita, škodljiva za naravo, zasedajo prostor po omaricah, itn.. In na KulSlo nas je kar nekaj, ki ga uporabljamo smo že nekaj tem v zvezi s tem imeli, pokukaj preko iskalnika. Sicer pa, da ti odgovorim - alkoholni kis shranjujem v plastenki od zadnjega mehčalca, ki sem ga uporabila pred 3 leti, in en pokrovček alk.kisa vlijem v dozirko za mehčalec pri vsakem pranju, ne glede na vrsto perila, namesto mehčalca. Za prašek uporabljam en eko prašek z naravnimi esencami in perilo je doslej bilo super oprano, mehko, diši po esencah praška, alk.kis se čisto nič ne voha, pa še za pralni stroj, posebej za boben, poskrbiš, ker alk.kis mehča vodo in preprečuje izločanje kamna iz vode oz. njegovo nabiranje.. Alk.kis pa na splošno uporabljam skupaj s sodo bikarbono za čiščenje vseh kotičkov in mogočih površin hiše, tudi wc školjke Pipe se svetijo kot nove, vonj po kisu pa po čiščenju oz. uporabi popolnoma izgine, vsaj pri nas, v cca. pol ure.. Pobrskaj res po temah, veliko zanimivega smo že povedali o tem, sami zadovoljni uporabniki Lee Ann

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

21. jan 2010 9:28

Lee Ann ,hvala za odgovor.Zveseljem bom poiskala teme ,veš imam ponovno kratek čas internet.Sicer pa mi nekje že zadostuje to ,kar si mi napisala. Uporabljam zelo malo čistil večina paro in krpe iz mikrovlaken.Za pranje pa pralno kroglico.Ta krpa ,za katero teče tema ,pa me še ni prepričala,ker je drugih zelo dobrih na voljo .Mogoče kdaj drugič. zaja

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

21. jan 2010 9:33

ja, tudi jaz paro s Steamway, zadovoljna, ko sem se enkrat navadla. Te krpe pa so nas prepričale, našim potrebam čisto ustrezajo, drugih niti iskali nismo. Verjamem pa, da je na trgu kaj boljših, no slabših pa tudi Lee Ann

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti