Bambusov soparnik

tema je zaklenjena

mikec  

član od: 19.1.2010

sporočila: 15

20. jan 2010 9:51

Ne, kuha se nič ne razlikuje, se pa bistveno razlikuje okus, azijska hrana v navadnem soparniku je čisto brez okusa, v bambusovem pa je popolnoma druga zgodba. Pa tisti, ki ga imajo, pravijo, da že eni navadni slovenski sirovi štruklji iz bambusovega soparnika imajo bistveno boljši okus. mikec

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

20. jan 2010 9:55

ej, mikec, edina, ki je v tej temi zatežena, si prav ti...in še marsikaj v tvojem pisanju nima nobenega smisla, žal....in naj ti vendar uspe najti ta bambusov soparnik, bo takoj vsem lepše

rrr

 

in to bitje je članica od včeraj in že dela red med starci zateženimi

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 20. 2010 10:12

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

20. jan 2010 9:55

Še enkrat, potem pa dovolj. V Sloveniji težko najdeš en KOS bambusovega soparnika, kaj šele več modelov. In kako bi ti potem izbirala stvar glede na to da moraš prijeti stvar v roke in jo preveriti, če sploh nimaš možnosti? Če kupuješ zunaj, (kar sem na hitro pregledal) imaš možnost nakupa 50ih različnih modelov, obstajajo ponavadi spodaj mnenja uporabnikov, uporabiš google glede kvalitete, malo se poglobiš in ne vem kaj lahko fališ pri bambusu? Saj ni noter kake elektronike ali čipov... zzak1977

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

20. jan 2010 9:58

mikec je napisal/a:
azijska hrana v navadnem soparniku je čisto brez okusa mikec
Ena največjih neumnosti kar sem jih prebral v življenju. zzak1977

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. jan 2010 9:59

Naj pristavim samo to...velikokrat naročam stvari preko spleta, predvsem oblačila, in jih tudi seveda kdaj pošljem nazaj, pri tem pa stroškov poštine ni. To mi ni noben problem, pa tudi pošto imam pred nosom. Meni pa se po trgovinah ne da hoditi...imam manj dela s tem "iz naslonjača". Torej mikec, sedaj veš za eno osebo, ki to počne.  

Take dostave, kot sprašuješ, ni. Lahko pa podobno narediš na pošti (sama vedno izberem način prevzema paketa na pošti, ker me v času dostave nikoli ni doma, pošta pa, kot rečeno...2 minuti stran), samo predno pogledaš vsebino, moraš izdelek plačati. Če ti ni všeč, napišeš povratnico in brez stroškov pošlješ nazaj, denar pa dobiš po nakaznici čez kak teden. Meni to povsem ustreza in mi ni nič odveč. Sicer pa vsak po svoje. Poznam veliko ljudi, ki se jim tega enostavno ne da počet in se jih tudi ne da prepričati. No, to pri meni funkcionira že 15 let. Po moje pa to lahko narediš tudi pri delivery boyu, le da moraš plačat in pogledat, pa pri sebi imet povratnico, spet zapakirat, pa ti on odnese nazaj - no ne vem, če bi čakal :))) Mogoče, če bi se na vratih prikazala v kopalnem plašču ali minici...malo heca, brez zamere.

Upam, da dobiš soparnik, tudi sama bi rada imela prav takšnega, sem mislila da se ga dobi ...

katka http://www.mojalbum.com/katka-lopatka/ham-ham2

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. jan 2010 10:04

Kaj pa če bi v kakšni kitajski, azijski ipd. restavraciji vprašala, povedala za svoj problem, mogoče ti ga lahko "zrihtajo"?? Kolegica je na ta način namreč dobila lepo tuniko, kot jih nosijo natakarice, se je tako zaljubila vanjo, povprašala punce v zakulisju, ki so se prav potrudile...Beseda ni konj :)

katka http://www.mojalbum.com/katka-lopatka/ham-ham2

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

20. jan 2010 10:09

Joj punči, tako lepo si se predstavila, da res upam, da zaradi svoje neotesanosti dobiš opomin lastnika portala. Tako se obnašajo le razvajeni in neotesani smrkavci, na žalost. Ognjič

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

20. jan 2010 10:12

Sem tale soparnik zdajle prvič odprl in vidim, da se dviga neverjetno veliko pare in sopare. Mikec je komaj en dan članica tegale cenjenega ferajna pa že kar takoj zmerja vsepovprek z nevedneži in zateženimi starci.Pa država je zanič, ki ji ne preskrbi življensko nujne posode kjer bo lahko cmarila karsižebodi in se potem takem čudim, da sploh še hoče živeti v tej zakotni in ničvredni Sloveniji. Jej , jej, koliko gneva in besa je lahko v eni osebi in seveda netolerance pa tudi o inetelektu in nivoju komunikacije bi lahko kakšno rekli. In to vse zaradi enega bogega soparnika, strasti pa toliko kot bi govorili o predmetu, ki bo rešil svet. hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. jan 2010 11:28

Zdaj pa NEHAJ Z ŽALITVAMI, mikec, vzemi tale moj zapis kot zadnje (pa čeprav tudi prvo) opozorilo. Žališ državo (ki z bambusovimi soparniki res  nima  nič), žališ naše člane in celo našo hrano. Pa si se nam pridružila natanko VČERAJ.

Ob naslednjem tvojem zapisu z vsebino, ki bo po moji presoji žaljiva, bo ukrepal administrator.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

mikec  

član od: 19.1.2010

sporočila: 15

20. jan 2010 12:29

Grožnja z administratorjem me ne gane, sploh. Naše hrane nisem žalila nisti z eno samo besedo, nisem niti insinuirala. Kuham pa v glavnem azijsko, a to vam pomeni, da našo hrano žalim? In potem nizek intelekt očitate meni? Tistole z zateženimi starci so pa pripomnile sodelavke po prebiranju tehle sporočil, je pa res, da se se z njimi strinjala :) Kar pa se tiče žaljenja članov, sem bila jaz prva, ki sem bila žaljena, moje žaljenje pa je bilo samo reakcija na vaše žaljenje. Po tehle vaših postih sodeč, ko me obtožujete kar povprek, kaj vse sem rekla in koga vse sem žalila, pa kaže na nizko funkcionalno pismenost. Funkcionalna pismenost pa je v Sloveniji dokazano ena najnižjih v razvitih svetovnih državah. In zdaj boste najbrž tudi tole vzeli kot žalitev, čeprav je tale trditev preprosto neizpodbitno dejstvo. Če na tem forumu ne znate normalno in kulturno odgovoriti na vprašanje oz. pomagati z informacijami in če nimate kaj pametnega povedati, me tudi ni treba na suho napadati. Če jaz nimam nasveta, potem preprosto ne odgovarjam in ne žalim. Ker se mi to zdi kulturno. Vam pa pač ne. In zdaj me naj administrator preprosto bana. V takem društvu ne želim biti član in to celo brez posredovanja administratorja. Da ste pa zateženi, ste pa sami potrdili. mikec

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti