Psički-kitajska restavracija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. jan 2010 14:40

Eh, šala je bila. A res mislite, da bi en ugleden lastnik tovrstne restavracije kar tako na prvo žogo povedal, čemu psičke rabi?!? Saj vendar ve, da je to kaznivo (oz. vsaj mislim, da je).

 

Med vojno so tudi male živali jedli - ker drugega pač ni bilo. Sem še v otroštvu brala eno knjigo, kjer je deklica z grozo skrila svojo mucko, ko je videla, da Italijani lovijo mačke po vasi in jih potem pečejo nad ognjem.

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 14. 2010 14:43

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. jan 2010 14:56

hec, definitivno bannanna_v_slo ;)

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. jan 2010 15:20

proxima je napisal/a:
Če smo ravno pri filmih (iz sosednje teme), meni se je takoj začel prikazovati prizor, kako bi tipčka povabila na business, mu v X-files slogu zaprla trap-door v temno klet, kjer bi bilo po tleh raztresenih nekaj slabo obranih surovih kosti nejasnega izvora, in se zadrla skozi zaprta vrata "Takole smo jih hranili!", nato ga pa pustila, da se vsaj nekaj ur paca u vlastitom sosu...lp, proxima (*evil grin*)

D'best scenarij

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. jan 2010 15:52

mamaF je napisal/a:

proxima je napisal/a:
Če smo ravno pri filmih (iz sosednje teme), meni se je takoj začel prikazovati prizor, kako bi tipčka povabila na business, mu v X-files slogu zaprla trap-door v temno klet, kjer bi bilo po tleh raztresenih nekaj slabo obranih surovih kosti nejasnega izvora, in se zadrla skozi zaprta vrata "Takole smo jih hranili!", nato ga pa pustila, da se vsaj nekaj ur paca u vlastitom sosu...lp, proxima (*evil grin*)

D'best scenarij

Mojca

 

proxima, pa ne enega od tistih zimskih antidepresicvov???

 

Mamamia

 

mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. jan 2010 15:55

Ne, tistega pa ne... (sem šla takoj gledat, da se mi srce malo pogreje...:))))))))))))))) lp, proxima

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. jan 2010 16:20

Atina je napisal/a:
Med vojno so tudi male živali jedli - ker drugega pač ni bilo. Sem še v otroštvu brala eno knjigo, kjer je deklica z grozo skrila svojo mucko, ko je videla, da Italijani lovijo mačke po vasi in jih potem pečejo nad ognjem.

Atina

Jaz pa sem slišala, da so Italijani hoteli zajce, naši pa so jim prodajali mačke. In ko so ugotovili, da so jih prinesli okrog, so zahtevali, da ima zajec na eni nogi še krzno. In zato starejši ljudje v naših krajih še vedno pravijo Italijanom "mandžogati" (sej boste razumeli, ane;)) Aja, drugače pa tudi jaz mislim, da bi se gospod na malo bolj diskreten način pozanimal, kako so hranjeni in nebi takoj povedal, da jih rabi za jest. matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 14. 2010 16:23

neznan uporabnik

15. jan 2010 11:59

No in kako se je zdaj zgodba končala? japaja

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

15. jan 2010 14:20

Ne poznam nobenega računalničarja, ki bi mi poiskal pošiljatelja mailov. Skušala sem najti njegovo ime v telefonskem imeniku pa ni bilo nobenega s tem imenom. Očitno je uporabil vzdevek. Kužki so k sreči še pri meni na varnem. Najbrž pa sem res malce pretiravala in preveč hitro zagnala paniko. Upam, da je bil res samo hec. Lep dan jermat

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

15. jan 2010 18:38

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

A se spomnite tiste zgodbe Prežihovega Voranca (ne vem naslova) v kateri glavni junak išče pse po okoliških vaseh vsakokrat, ko mu žena rodi otroka. Tisto leto, ko pride domov  s kokošjo, mu žena umre?

Ljudje so jedli pse skoraj povsod, verjeli ali ne, tudi v Švici in Nemčiji. To vsekakor ni nobena izključno Kitajska zadeva.

ČE bi mene nekdo poklical, štos ali ne, bi vsekakor poklicala kakšno uradno osebo in ukrepala. Veliko držav ima zakone, ki prepovedujejo prehranjevanje z domačimi živalmi, ime, skrito za določeno telefonsko številko pa lahko najde vsakdo z računalnikom.

Ljudje so res čito ponoreli!

 

 

 

[cevlji-rdeci] Vanja
"psa, mi dajte, psa......" ( Bert Sotlar je bil ubogi mož in lovec na pse) Film: Boj na požiralniku Slovenska klasika, zmeraj ga rad pogledam.... Escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 15. 2010 18:39

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

15. jan 2010 19:10

"Kuro   ti dam, pesa   ti nedam!"

 

Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti