Psički-kitajska restavracija

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

tema odprta - 14. jan 2010 10:04 | ogledi: 4.510 | odgovori: 41

Pozdravljeni!

Prvič odpiram temo ampak moram nekje povedati.

Oddala sem namreč več oglasov, da podarjamo psičke. Pa se mi javi nek gospod, ki se zanima zanje in tu je njegovo vprašanje:

"Oprostite upam da nisem preveč vsiljiv, vendar me zanima s čim ste jih hranili. Naši gostje v kitajski restavraciji so namreč zelo zahtevni."

Mene je kar malo šokiralo, zanima me če se vam je že kdaj kaj takega zgodilo in kako ste ukrepale.

Lep dan vam želim

jermat

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. jan 2010 10:10

Si prepričana, da se ni hecal?

Sicer se pa da ugotoviti, s katere številke je klical, in  če je res kak lastnik kitajske restavracije, se da verjetno kaj narediti.

 

Mamamia

mamamia

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

14. jan 2010 10:56

Tudi jaz mislim, da je bil lahko hec. Poznam gospo, ki je dala oglas, da odda štiri mlade mačke... več kot deset ljudi jo je klicalo in jo spraševalo po njihovi postavi, barvi las, če so Ukrajinke, itd. perpetua

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

14. jan 2010 10:57

Ma folku se je zmešalo.... mejačka

ninca_  

član od: 10.4.2006

sporočila: 9

14. jan 2010 11:08

Lahko da je se hecal, čeprav me ob vseh bizarnih dogodkih ne preseneti več nič. jermat, upam da mu kužke nisi podarila in da boš ukrepala. Kaj si mu pa odgovorila? Raje umrem od lakote, kot pa pojem psa. Lp ninca_

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

14. jan 2010 11:17

Naredi, kot ti je mamamia predlagala. Torej, pridobi telefonsko, preveri, če je to restavracija in v tem primeru podaj prijavo na pristojni inšpektorat, če sumiš, da res to počnejo. V nasprotnem primeru pa je vse skupaj natolcevanje in licemerje brez potrebe. Ognjič

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

14. jan 2010 11:21

Vem samo za njegov e-mail naslov, po telefonu se nikoli nisva slišala. Poslal mi je tri maile, tako da sem res mislila da je zainteresiran za psičke. Kužkov mu seveda nisem dala. jermat

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

14. jan 2010 11:25

Potem pa povprašaj kakšnega računalničarja, kako se da človeka izslediti na osnovi teh podatkov. Če drugega ne, ga bo njegov ponudnik teh storitev opozoril na zlorabo. Moram še nekaj dodati: sicer nisem ljubiteljica kitajske hrane, v njihovih restavracijah sem bila morda 3 x, pa vseeno se mi zdi, da tem lastnikom (tistim, ki delajo pošteno za vsakdanji kruhek in uporabljajo dovoljene sestavine za kuhanje in peko) s takšnim bombastičnim naslovom delaš veliko krivico. Lepo in pohvalno, da si ljubiteljica živali, pretiravat pa vseeno ni treba. Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 14. 2010 11:36

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

14. jan 2010 11:58

Ognjič je napisal/a:
Moram še nekaj dodati: sicer nisem ljubiteljica kitajske hrane, v njihovih restavracijah sem bila morda 3 x, pa vseeno se mi zdi, da tem lastnikom (tistim, ki delajo pošteno za vsakdanji kruhek in uporabljajo dovoljene sestavine za kuhanje in peko) s takšnim bombastičnim naslovom delaš veliko krivico. Lepo in pohvalno, da si ljubiteljica živali, pretiravat pa vseeno ni treba. Ognjič [zmaj][vrtnica][zmaj] Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 14. 2010 11:36
Saj ne pretirava, napisala je samo kaj se ji je zgodilo. Sicer pa pri teh Kitajcih nikoli ne veš. Jaz sem nazadnje pri njih "srečala" miš, kar sredi restavracije se je sprehajala. Si pa upa! K

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

14. jan 2010 12:02

KARMINA je napisal/a:
Saj ne pretirava, napisala je samo kaj se ji je zgodilo. Sicer pa pri teh Kitajcih nikoli ne veš. Jaz sem nazadnje pri njih "srečala" miš, kar sredi restavracije se je sprehajala. Si pa upa! K
Če te kaj potolaži,jaz v domači kuhinji vsak dan srečavam eno podgano pa še ime ima No šalo na stran,kar se golazni tiče smo tudi mi že v Focolusu srečali ščurke,tako da ne bi samo čez kitajce pljuvali... Roncolino

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

14. jan 2010 12:04

Ja, pa kaj zdaj? Tist tam iz Ptuja je pa potolkel celo familijo...in tako naj bi bili zdaj kar vsi mi prebivalci te deželice morilci, al kaj? Miši pa sicer tisti, ki bivamo na kmetih, večkrat srečamo jeseni, ko rinejo na toplo. In to vsekakor ni nič pretresljivega. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti